P0

Kriminalai ir nelaimės

Kontrabandines cigaretes slėpė Dovilų miške

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-14


Pasieniečiai Klaipėdos rajono miške praėjusią savaitę surengė dvi dienas truksią pasalą. Į ją pateko 2 tūkst. pakelių cigarečių krovinio pasiimti atvykęs uostamiesčio gyventojas.

Vos prieš dvi dienas šį vyrą bei dar vieną klaipėdietį pasieniečiai jau buvo sulaikę su 4 tūkst. pakelių nelegalių rūkalų.

Tąkart pareigūnai prie vieno Klaipėdoje esančio namo sulaikė 56-erių ir 60-ies uostamiesčio gyventojus. Jie iš automobilių „Toyota RAV4“ ir „Daewoo Lanos“ į gyvenamojo namo pagalbines patalpas krovė cigaretes. Pasieniečiai iš viso aptiko 4 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold“, „Minsk Superslims“, „Fest“ ir „Minsk Capital“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Tęsdami pradėtą ikiteisminį tyrimą, Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai organizavo pasalą Dovilų seniūnijoje esančiame miške. Čia jau anksčiau kontrabandininkų buvo paslėptos į polietileną suvyniotos dėžės.

Pasaloje VSAT pareigūnams teko palaukti dvi dienas, kai buvo užfiksuotas mišku į šią vietą atvažiuojantis automobilis „Opel Astra“.

Pasislėpę Pagėgių pasieniečiai pamatė, kad iš mašinos išlipo tas pats 56-erių klaipėdietis, įkliuvęs prieš dvi dienas. Vyras mišku priėjo prie užmaskuoto krovinio ir susiruošė jį krauti į „Opel Astra“. Tuomet pasirodė VSAT pareigūnai ir atvykėlį sulaikė.

Paaiškėjo, kad jo tikslas buvo išgabenti čia slėptus 2 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold“, „Minsk Superslims“ ir „Fest“ su baltarusiško pavyzdžio akcizo ženklais.

Klaipėdietį, kuriam galioja anksčiau paskirta kardomoji priemonė ir gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 8 metų, pasieniečiai apklausė ir paleido.

Sulaikytos cigaretės ir automobiliai „Toyota RAV4“, „Daewoo Lanos“ bei „Opel Astra“ saugomi Pagėgių pasienio rinktinės Pakrančių apsaugos skyriaus patalpose.


2020-04-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt