P0

Orai

Orai – palankūs likti namuose

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-04-14


„Pavasario dar nelaukiame, net ir orai prisitaikė prie karantino”, – pusiau juokais, pusiau rimtai sakė klaipėdietė sinoptikė Elvyra Latvėnaitė, paklausta, kas mūsų laukia artimiausiu metu.

Sinoptikės teigimu, per Velykas į pajūrį atkeliavęs stiprokas vakarų – šiaurės vakarų vėjas laikysis iki pat savaitės pabaigos, o ypač sustiprėti turėtų ketvirtadienį. Tądien vėjo gūsiai gali siekti ir iki 20 m/s.

Ir taip nedidelė 6-8 laipsnių temperatūra dienomis dėl žvarbaus vėjo bus jaučiama dar keliais laipsniais žemesnė. Trečiadienį pajūry dar galimas ir trumpalaikis lietus, vėjas tądien sieks iki 15 m/s.

Ketvirtadienį lietus liausis ir nors bus saulėta, bet nešilta: dieną termometro stulpelis tepakils iki 7-9 laipsnių šilumos.

Panašūs vėjuoti, saulėti, bet vėsūs orai laikysis ir penktadienį bei šeštadienį, o naktį į sekmadienį ir pirmadienį galimos ir šalnos.

„Tad pasilikime namuose, laikykimės karantino ir pro langus žiūrėkime į saulę”, – „Atviros Klaipėdos” skaitytojams linkėjo gero ūpo neprarandanti E. Latvėnaitė.


  2020-04-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt