P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikė įtariamąjį, pasisavinusį dideles senjorų pinigų sumas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-17


Klaipėdos apskrities pareigūnai, bendradarbiaudami su Lietuvos kriminalinės policijos biuru, kolegomis iš Kauno ir Šiaulių apskričių, sulaikė asmenį, įtariamą pasisavinusį dideles pinigų sumas iš senyvo amžiaus piliečių.

Pareigūnai tyrimo veiksmus ėmė koordinuoti po to, kai balandžio 7 dieną, apie 12 val., Plungėje, į 73 metų moters butą, atidarius duris, užėjęs pareigūnu prisistatęs vyras moteriai į akis papurškė dujų ir pagrobė 2570 eurų.

Tą pačią dieną buvo gautas pranešimas, kad Kretingos rajone, Salantuose, 85 metų moteriai į laidinį telefoną paskambino „ESO“ darbuotoju prisistatęs vyras, kuris pareiškė, kad už elektrą buvo atsiskaityta padirbtais pinigais, todėl reikia patikrinti namuose esančius pinigus. Apie 14.20 val. į namus atėjęs  vyras pagrobė pinigus, papurškė dujų ir pasišalino. Tuokart žala siekė apie 35 000 eurų.

43 metų ne kartą už įvairius nusikaltimus (vagystes, sukčiavimus) teistą klaipėdietį pareigūnai sulaikė ketvirtadienio pavakare uostamiestyje.

Šiuo metu vyrui pareikšti įtarimai dėl plėšimo, įvykdyto Plungėje, tačiau tyrėjai neatmeta galimybės, jog įtariamasis praėjusiais ir šiais metais gali būti įvykdęs daugiau panašių nusikalstamų veikų visoje Lietuvoje, mat nusikalstamų veikų pobūdis bei aukų apibūdinamas įtariamasis – panašūs.

Nors sulaikymo metu asmuo turėjo tik apie 400 eurų, visgi tyrimo metu nustatyta, jog įtariamasis pastarosiomis dienomis į savo sąskaitas pervedė ne vieną tūkstantį eurų, kuriuos greitai ir išleido.

Penktadienį teismas svarstys dėl asmens suėmimo ar kitos kardomosios priemonės paskyrimo.


2020-04-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt