P0

Kriminalai ir nelaimės

Dangėje nuskendo senolė (10)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-19


Policija pranešė, kad šeštadienio vakarą, apie 20.10 val., Klaipėdoje, Dangės upėje, ties Tiltų gatve, rastas nenustatytos asmenybės apie 70 metų amžiaus mirusios moters kūnas be išorinių smurto žymių.

Portalas ve.lt skelbia, kad moteris į upę įkrito nuo suolo, šalia kurio liko jos lazdelė. Manoma, kad jai sutriko sveikata.


2020-04-19

10 komentarai “Dangėje nuskendo senolė”

 1. Kiek kartų valdžiažmogiams buvo sakyta, kad nesaugu prie upės. Tegul pateikia koks turi būti aukų skaičius, kad pagaliau išgirstų. .

 2. Taip, krantinė nesaugi. Ir netyčia sukaupus ar pastūmus, akimirksniu gal atsidurti upėje. Gaila, kad valdžia į tai žiūri pro pirštus. O juk galėtų kažką sugalvoti…

 3. Miesto valdžios mūrams sunku pripažinti savo klaidas, kol nepasikeis kertiniai ąžuolai ir liepos nieko nebus

 4. Amžiną atilsį močiutei, bet komentuojantieji, pasižiūrėkit į Vakarų miestus. Amsterdmas ir kiti. Kiek ten tvorų prie upių ir kanalų?

  • Ar ne per daug į tuos vakarus mes
   kaip beždžionės žiūrime?.. Gal geriau pas save žiūrėti?..

  • kur tu ir i kokius vakarus Žiuri žmogau su ragais…žiurek kas aplink tave darosi….i vakarus isai sumaste pažiuret Geda tavo vietoje man butu

  • Žinoma, žiūrėkim į Rytus, kur už kiekvieną visur pasirūpina batkos.

 5. Įstatymai įpareigoja aptverti stačius krantus. Kiek dar reikės aukų?!

 6. Kelinta jau auka?Pries keleta menesiu,as sakiau, kad buti salia krantines pavoinga.Nes jeigu butu tureklai sia senjore neikristu i vandeni.Cia musu miesto valdzios sazine.Pagalvokite.Ir gali koks vaikas nukristi.Kas bus atsakingas uz tuos mirtis.Visems sveikatos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt