P0

Kriminalai ir nelaimės

Kontrabandines cigaretes slėpė vilkiko variklio skyriuje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-21


Klaipėdos teritorinės muitinės Mobiliųjų grupių posto pareigūnai Panemunės kelio poste sulaikė Baltarusijos piliečio gabentą tabako gaminių kontrabandą, vertinamą daugiau nei 4 000 eurų.

Muitinės nuotr.

Į Panemunės kelio postą vilkiku DAF su puspriekabe be krovinio iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities atvykęs 32 metų Baltarusijos pilietis pareigūnams žodžiu deklaravo, kad deklaruojamų prekių negabena.

Kilus įtarimui, kad minėtas pilietis meluoja, pareigūnai vilkiką DAF ir jame buvusius daiktus patikrino detaliai. Tikrinimą atlikę muitinės pareigūnai po transporto priemonės kabina, variklio skyriuje, rado 1 250 pakelių paslėptų cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis, vertinamų 4 350 eurų. Cigaretės buvo supakuotos į tris juodos spalvos plastikines pakuotes.

Vilkikas DAF ir neteisėtai gabenti tabako gaminiai sulaikyti. Baltarusijos piliečiui surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Už šį pažeidimą jam gresia bauda nuo 3 500  iki 6 000 eurų su cigarečių ir transporto priemonės konfiskavimu.


  2020-04-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt