P0

Politika

Meras išbarė kelininkus ir administracijos vadovus (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-21


Klaipėdos miesto savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas viešai kreipiasi į šį pavasarį gatves remontuojančias įmones, darbų užsakovus ir prižiūrėtojus, ragindamas griežtai laikytis visų teisės aktais nustatytų reikalavimų.

Susidaro įspūdis, kad vietomis gatvių danga po remonto tapo net prastesnė. Klaipėdos savivaldybės nuotr.

„Visus mus prislėgusi Covid-19 viruso pandemija nėra priežastis dirbti atmestinai, nekokybiškai, nesaugant tiek savo, tiek eismo dalyvių sveikatos“, – savivaldybės išplatintame pranešime cituojamas V. Grubliauskas.

Meras atkreipė ir savivaldybės administracijos vadovų dėmesį, kad gatves lopyti labai skubama, ir tai esą yra gerai: dėl karantino mieste yra mažiau intensyvus eismas, nei įprastai pavasarį.

Tačiau, pasak jo, jaučiamas tam tikras kelininkų atsipalaidavimas organizuojant darbus: trūksta įspėjamųjų kelio ženklų, neaiškios remonto vietų apvažiavimo schemos ir panašiai. Eismo dalyviai kartais priversti pažeisti taisykles, nes kitaip negali aplenkti remontuojamų kelio ruožų. Ką bekalbėti apie eismo saugumą.

Meras taip pat suabejojo ir dėl gatvių lopymo kokybės: susidaro įspūdis, kad vietomis gatvių danga po remonto tapo net prastesnė.

„Mieste jau būta precedentų, kai rangovus teko priversti darbus perdaryti kokybiškai”, –  rašoma savivaldybės pranešime.


2020-04-21

3 komentarai “Meras išbarė kelininkus ir administracijos vadovus”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt