P0

Verslas

Visos „Akropolio“ parduotuvės atsidarys iki šeštadienio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-23


Prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ skelbia, kad jame įsikūrusios parduotuvės atnaujina veiklą ir planuojama, kad visos jos darbą atnaujins ne vėliau nei šį šeštadienį, balandžio 25-ąją.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Visuose prekybos centruose taikome lankytojų ir darbuotojų saugumo užtikrinimui reikalingas priemones, bendrosios erdvės ir dažniausiai liečiami paviršiai yra periodiškai valomi naudojant dezinfekcines priemones, pilnu pajėgumu veikia ventiliacinės sistemos. Vadovaujantis nustatytomis taisyklėmis į „Akropolius“ bus įleidžiami tik veido kaukes dėvintys lankytojai. Imsimės priemonių, kad lankytojų srautai būtų išskirstomi ir žmonės nesibūriuotų. Esant poreikiui – esame pasiruošę riboti lankytojų srautą“, – pranešime spaudai cituojamas „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Nuo balandžio 23 d. iki karantino pabaigos parduotuvės dirbs nuo 10 iki 20 val., šiek tiek trumpiau nei buvo įprasta anksčiau. „Maxima“ veikia nuo 8 iki 21 val., „Eurovaistinė“ nuo 9 iki 20 val..

Anot pranešimo, siekiant efektyvesnio viduje cirkuliuojančio oro filtravimo, prekybos ir paslaugų centre keičiami visi oro filtrai, taip pat pilnai dezinfekuojamos sanitarinės patalpos, pertvarkomos alėjos jose suretinant poilsio vietas ir atokiau vienas kito paliekant suoliukus, kad žmonės nesiburiuotų. Ties mažesnėmis parduotuvėmis prekybos centro alėjų grindys bus specialiai sužymėtos, kad, esant poreikiui, pirkėjai eilėje galėtų laukti saugiu atstumu. Dezinfekcinio skysčio bus prie kiekvieno įėjimo į prekybos centrą bei šalia sanitarinių zonų.

Kino centrai „Forum Cinemas“, „Akropolio ledo“ arenos ir kiti pramogų operatoriai veiklą atnaujins gavus tam leidimą.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2020-04-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt