P0

Švietimas

LCC bendruomenė akademinius metus užbaigia su daina „On Fire”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-24


Studentai, dėstytojai ir LCC tarptautinio universiteto darbuotojai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Naujosios Zelandijos, Hondūro, Izraelio, Kazakstano ir daugelio kitų šalių studijų metų pabaigą nusprendė paminėti nuotaikingu video klipu pagal grupės „The Roop” dainą „On Fire”.

Universiteto bendruomenės nariai patys filmavosi, šoko, dainavo iš savo namų, miestų, gatvių ir taip gimė bendras video klipas, LCC tarptautinio universiteto bendruomenę karantino metu sujungęs dainoje.

Švietimo vidus

Iš viso LCC tarptautinio universiteto dėstytojų ir studentų bendruomenę sudaro žmonės iš daugiau kaip 50-ies šalių. Užsienio studentų skaičius universitete siekia 73 procentus, o dėstytojų užsieniečių – 70 pro.

Amerikietiško modelio liberaliųjų menų LCC tarptautinis universitetas veikiantis Klaipėdoje šiemet mini jau 29-ąsias studijų metų pabaigtuves.


  2020-04-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt