P0

Transportas

Traukiniuose pradedamos švelninti karantino priemonės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-24


Keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“, atsižvelgdama į Vyriausybės atliekamą karantino sąlygų švelninimą, nuo penktadienio atnaujina siuntų pervežimo traukiniais paslaugą. Taip pat grąžinama galimybė kelionės bilietą įsigyti traukinyje, atsiskaitant banko kortele.

Manto Bučnio nuotr.

Atsiskaitymai grynaisiais, rūpinantis tiek keleivių, tiek konduktorių saugumu, vis dar nebus galimi. Už siuntas taip pat bus galima atsiskaityti tik banko kortelėmis.

Grąžinant bilietų įsigijimo galimybę, konduktoriai-kontrolieriai bus aprūpinti papildomomis apsaugos priemonėmis – apsauginiais akiniais ir veido skydeliais. Jie papildys respiratorių, vienkartinių medicininių pirštinių ir rankų dezinfekanto komplektus, kuriais nuo koronaviruso saugosi traukiniuose dirbantis personalas.

„LG Keleiviams“, įvedus karantiną ir daugiau kaip 80 proc. sumažėjus keleivių srautams, optimizavo beveik pusę – 106 iš 226 – traukinių reisų, tačiau būtinąjį susisiekimą užtikrino.

Skelbiama, jog reisų grąžinimas artimiausiu metu nėra planuojamas – bus stebima karantino situacija šalyje, keliaujančiųjų srautų pokyčiai ir sekamos atsakingų institucijų rekomendacijos.


2020-04-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt