P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Autostradoje – didelė avarija: sužeisti keturi žmonės (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-04-25


Šeštadienį apie 17 val. autostradoje netoli Gargždų, 15-ajame kilometre, įvyko dvi viena paskui kitą avarijos, kuriose nukentėjo keturi žmonės. Eismo įvykio metu nepataisomai sumaitotas tarnybinis Kelių policijos automobilis.

Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Andromedos Grauslienės, pirmoji avarija įvyko greitkelyje pakeliui į Klaipėdą, susidūrus nuo Kauno pusės vykusiam krovininiam autobusiukui „Peugeot” su lengvuoju automobiliu „Honda”, kurį vairavusi 78 metų moteris suko iš kelkraščio. Autobusiuką vairavo 33-iejų vyras.

Reidas TV „ Facebook” nuotr.

„Policijos pareigūnai važiavo kita kryptimi – iš Klaipėdos į Kauno pusę, jie važiavo ne į įvykį, o savo nustatytu maršrutu”, – teigė policijos atstovė.

Pasak jos, pareigūnai, pamatę eismo įvykį, sustojo, norėdami padėti, nes kol kas kitų tarnybų nesimatė, o tuo metu iš „Hondos” kaip tik traukė sužalotą moterį.

„Pareigūnai automobilį, įjungę švyturėlius ir avarinį signalą, paliko vietoje, nes iki apsisukimo dar buvo toli, ir nubėgo pagelbėti, pažiūrėti, kas tenai įvyko”, – eismo įvyko eigą pasakojo A. Grauslienė.

Po kurio laiko į stovintį policijos automobilį „Scoda Octavia” rėžėsi „VW CC”. Jis nuo smūgio sukdamasis dar kliudė kelkraštyje stovėjusį „Peugeot Partner“, kuriame sėdėjo 29-erių vairuotojas, o kiti žmonės irgi buvo išlipę pažiūrėti, ar nereikia pagalbos. Tarnybinis kelių patrulių automobilis atsidūrė žaliojoje skiriamojoje juostoje.

Pasak policijos atstovės, maždaug po 15 min. į įvykio vietą atvykusi greitoji į ligoninę išgabeno 78 metų  „Hondos”  vairuotoją ir trijų asmenų šeimą iš „VW CC” – 37-erių vairuotoją, 39 moterį ir 12 metų mergaitę. Jie esą buvo sąmoningi, anot policijos atstovės, neatrodė, jog jų sužalojimai būtų buvę sunkūs.

Sekmadienį policija pranešė, jog po medikų apžiūros vyras ir žmona išleisti gydytis ambulatoriškai, o dukra palikta ligoninėje.

Policijos pareigūnai eismo įvykio metu nenukentėjo, tačiau jų automobilis sumaitotas nepataisomai.

Dėl avarijos kurį laiką eismas greitkelyje buvo paralyžiuotas.


  2020-04-25

  Vienas komentaras apie “Autostradoje – didelė avarija: sužeisti keturi žmonės”

  1. AvatarIgnas (IP: 84.15.184.36)

   Priešpriešiniu? Žaliojoje skiriamojoje? Ar nereikėtų važinėti paprasčiau? Jei žalioji tai nudažyta turi būti žaliai.Važiavimas tik taip kaip pats suprantu ir pats sau leidžiu?Aha.Europa! Lietuva!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt