P0

Spyglys

Prisibūdravo* (2)

Spyglys
2020-04-27


Nieko stebėtina, kad netoli „Klasco” gyvenantys klaipėdiečiai vis skundžiasi nuo šios įmonės sklindančių dulkių debesimis bei kitokia oro tarša.

Tikroji to padėtis paaiškėjo pirmadienį vykusioje Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje. Jame dalyvavęs Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos valdybos viršininkas Alfredas Šepštas teigė, jog patikrinti vieno iš daugelio gautų skundų dėl taršos šioje įmonėje buvo pasiųstas „būdraujantis  pareigūnas”. 

Spyglys, suabejojęs savo lietuvių kalbos žiniomis, puolė žodžio būdrauti reikšmės ieškoti Lietuvių kalbos žodyne. O jame štai kas parašyta: būdrauti tai  –  neramiai miegoti, neužmigti, nuolat pabusti, pabūti neužmigus, tarpais pabusti neramiai miegant.

Tad kol taršą šioje (ir kitose įmonėse) tikrins neišsimiegantys ar apsimiegoję uostamiesčio aplinkosaugininkai, tol vargiai bus galima tikėtis geresnių oro tyrimų rezultatų.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-04-27

  2 komentarai “Prisibūdravo*”

  1. AvatarMagyla (IP: 78.61.173.9)

   O nuotraukoje kas? Būdraujantis pareigūnas ar Vitės kvartalo gyventojas reabilitacijoje?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt