P0

Sportas

Surengė nuotolines varžybas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-27


Sporto klubo „Okinava“ prezidentė Diana Mačiūtė sukūrė ir nufilmavo kitokio modelio Kata vaizdo įrašus, skirtus Lietuvos kiokušin karatė klubų nariams ruoštis gegužės 2 d. Lietuvos moksleivių varžyboms.

D. Mačiūtės vadovaujamame Klaipėdos „Okinavos“ klube tiesiogiai per ZOOM platformą sportuoja apie 80 proc. narių. Sportininkai treniruojasi atskirose grupėse pagal amžių, pradedančiųjų ar pažengusiųjų lygį.

„Okinavos“ instruktoriai jau surengė uždaros klubo varžybas „Išlik aktyvus kitaip” – sekmadienį jose dalyvavo per 60 klubo narių. Varžybas vesti padėjo 3 teisėjai, 2 tiesioginės platformos administratoriai ir varžybų sekretorius.

Varžybų metu kiekvienas klubo narys siekė pademonstruoti puikią judesių ir pratimų atlikimo techniką (laikysena, kūno pozos, judesių amplitudė, judesių kontrolė), netradicinėmis sąlygomis panaudojant namų įrankius kitaip.

Kategorijos buvo suskirstytos pagal amžių, mergaitės ir berniukai atskirose grupėse.

Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, kurie bus įteikti pasibaigus karantinui.

Specialių prizų laimėtojais tapo N. Kvasys, E. Puceta, D. Kairys ir Ž. Novikova.

„Visi buvo laimingi ir su šypsenomis ekrane, klausinėjo, ar bus dar tokių varžybų. Tai ženklas, kad einame teisingu keliu. Karantinas – ne kliūtis sportuoti, varžytis ar gerai praleisti laiką kartu. Todėl tai tik pirmasis sporto klubo „Okinava“ žingsnelis dar įdomesnių idėjų įgyvendinimo link”, – rašoma klubo pranešime.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2020-04-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt