P0

Verslas

Lauko kavines nemokamai aprūpins dezinfekciniu skysčiu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-28


Klaipėdos savivaldybės administracijos paskelbė suteiksianti simbolinę paramą verslui – karantino metu atsidarančias lauko kavines nemokamai aprūpinsianti dezinfekciniu skysčiu, skirtu saugiai aplinkai užtikrinti.

Kavinės pačios turės pasirūpinti talpomis aplinkos dezinfekcijos skysčiui supilti. Palmiros Mart nuotr.

Iki šios dienos Klaipėdos miesto savivaldybės Licencijų ir leidimų skyrius išdavė 42 leidimus atidaryti lauko kavines. Dar 10 prašymų dėl leidimų įrengti lauko kavines nagrinėjami Saugaus eismo komisijoje, kadangi jas pageidaujama įrengti važiuojamoje kelio dalyje (Teatro a., Žvejų g., Manto g. 43 ir pan.).

Klaipėdos savivaldybė skelbia dedanti pastangas, kad lauko kavinėse prisėdę miestiečiai jaustųsi saugiai, todėl verslininkai raginami užtikrinti prevencines priemones nuo koronaviruso plitimo – dezinfekuoti ne tik dažnai liečiamus paviršius, bet ir lauko kavinės teritoriją (pėsčiųjų takus, šaligatvius ir pan.).

„Verslui, kuris dėl šalyje paskelbto karantino turėjo sustabdyti veiklą daugiau negu mėnesiui, yra svarbus kiekvienas sutaupytas euras. Suprasdami sudėtingoje situacijoje atsidūrusį smulkųjį verslą, norime padėti ir prisidėti, kad kavinės darbuotojai ir klientai jaustųsi saugūs“, – pranešime cituojamas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis.

Lauko kavinių, turinčių leidimą prekiauti lauke, savininkai, kurie norėtų gauti dezinfekcinio skysčio, turėtų kreiptis į savivaldybės Licencijų ir leidimų skyrių el.paštu rimantas.armonas@klaipeda.lt bei nurodyti pageidaujamą gauti dezinfekuojančio skysčio kiekį (vienai lauko kavinei bus galimybė gauti iki 100 litrų dezinfekcinio skysčio), kontaktinius duomenis ir kavinės adresą.

Kiekvieną pirmadienį savivaldybės įgaliotas atstovas lauko kavinei pristatys tam tikrą kiekį saugaus dezinfekcinio skysčio, o lauko kavinių darbuotojai turės pasirūpinti saugia klaipėdiečių aplinka lauko kavinės teritorijoje. Tačiau kavinės pačios turės pasirūpinti talpomis aplinkos dezinfekcijos skysčiui supilti.


2020-04-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt