P0

Miestas, Svarbu

Šilumą išjungs ketvirtadienį (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-28


Klaipėdos Vytautas Grubliauskas pranešė, kad Savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą, kuriuo šildymo sezonas mieste baigiamas balandžio 30 d.

www.maxpixel.net nuotr.

Biudžetinėse bendrojo ugdymo įstaigose šildymo sezonas buvo baigtas balandžio 10 dieną. Iki šiol šildomi vos trys darželiai – „Žemuogėlė“, „Pingvinukas“ ir „Aitvarėlis“.

Pastaruosius metus buvo laikomasi reikalavimo, kad norint nutraukti šildymo sezoną tris paras iš eilės vidutinė oro temperatūra turi siekti 10 laipsnių šilumos.

„Dabar savivaldybei leista pačiai nuspręsti, kada baigti šildymo sezoną. Vienintelė išlikusi sąlyga – laikytis galiojančių higienos normų, pagal kurias patalpose turi būti užtikrinama 18 laipsnių temperatūra“, – pranešime spaudai cituojamas Savivaldybės administracijos Statinių administravimo skyriaus patarėjas Algis Gaižutis.

Pavienių gyventojų raginimų baigti šildymo sezoną sulaukta ir šiemet, tačiau, pasak A. Gaižučio, šį balandį jų buvo žymiai mažiau negu ankstesniais metais.

„Karantino metu žmonės daugiausia laiko praleidžia namuose. Vos 5-7 laipsnius šilumos įdienojus pasiekdavusi temperatūra ir šaltos naktys, manoma, ir buvo tos priežastys, dėl kurių miestiečiai šiemet neskubino baigti finansiškai nelengvo šildymo sezono”, – teigia jis.

Artimiausiomis dienomis Klaipėdoje prognozuojami saulėti, šilti orai.

Šildymo sezono pabaiga Klaipėdoje

2010 m. – balandžio 26 d.

2011 m. – balandžio 21 d.

2012 m. – balandžio 20 d.

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2013 m. – balandžio 22 d.

2014 m. – balandžio 18 d.

2015 m. – balandžio 24 d.

2016 m. – balandžio 14 d.

2017 m. – gegužės 5 d.

2018 m. – balandžio 11 d.

2019 m. – balandžio 19 d.


2020-04-28

3 komentarai “Šilumą išjungs ketvirtadienį”

  1. Gana šildyti gatve ir laukus. Langai daugiabučių atviri ištisai, karsta diena kaip pekloi. Kai saulė pakyla, kambary vos ne 30° temperatūra. Tai apie ką dar svarstyti?! Galima buvo prieš savaitę atjungti.

    • O kas duos “Klaipėdos energijai” uždirbt?

  2. Nuo sausio 1 nebėra tokio reikalavimo, kaip 10 laipsnių temperatūra. Šildymo sezoną galima pabaigti paprasčiau, pagal savivaldybės administracijos (ar politikų) nurodymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt