P0

Verslas

Ketvirtadienį Naujasis turgus atnaujina prekybą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-29


Lietuvos Vyriausybei sušvelninus karantino sąlygas, Klaipėdos Naujasis turgus nuo šio ketvirtadienio, balandžio 30 dienos, atnaujina prekybą visuose paviljonuose bei lauko prekyvietėje. Gėlių mamoms, vaišių šventiniam stalui ar naujų pavasario sezono rūbų jau kviečiama pirkti į didžiausią Klaipėdos  prekyvietę.

Palmiros Mart nuotr.

Visą šventinį savaitgalį, gegužės 1-3 dienomis, tiek lauko prekyvietė, tiek paviljonai dirbs įprastu karantino laikotarpio grafiku nuo 7 iki 17 valandos.

Turgavietės administracija primena, kad pirkėjams ir pardavėjams būtina laikytis koronaviruso pandemijos karantino metu nustatytų saugumo reikalavimų: dėvėti apsaugines kaukes ir pirštines, išlaikyti 2 metrų atstumą, naudotis turgavietėje išdėliotomis ar asmeninėmis dezinfekcijos priemonėmis.


  2020-04-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt