P0

Koronavirusas

Verslo pagalba pasiekė uostamiesčio medikus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-30


Uostamiesčio medikus pasiekė didžiulė konsoliduotos verslininkų pagalbos siunta, kurioje apsauginiai kombinezonai, vienkartiniai chalatai, antbačiai, apsauginiai akiniai, respiratoriai, medicininės kaukės. Tai jau trečioji verslininkų paramos siunta iš Kinijos, skirta medikų kovoje su pandemija.

Šį kartą Klaipėdos universitetinei, Klaipėdos jūrininkų, Klaipėdos vaikų, Respublikinei Klaipėdos ligoninėms, Karščiavimo klinikai, Klaipėdos miesto poliklinikai, kuri organizuoja Mobilaus patikros punkto darbą, išdalinta 4000 FFP2 respiratorių, 2000 apsauginių akinių, 6000 vienkartinių kaukių, 2650 vienkartinių chalatų, 1000 antbačių, 600 kombinezonų, 300 veido skydų, kuriuos perdavė Klaipėdos pramonininkų asociacija.

Kiek anksčiau įstaigas pasiekė dvi respiratorių siuntos.

„Esame sujaudinti ir dėkingi. Mus pasiekusi verslo parama labai reikalinga ir svarbi, kad kasdien būdami akistatoje su pavojumi, medikai jaustųsi saugūs”, – pranešime cituojamas Klaipėdos jūrininkų sveikatos priežiūros centro, organizuojančio Karščiavimo klinikos darbą, vyriausiasis gydytojas Saulius Dabravalskis.

Iš viso uostamiesčio sveikatos priežiūros įstaigoms išdalinta apsaugos priemonių už beveik 45 tūkst. eurų.

Visos minėtos priemonės medikams nupirktos už konsoliduotas verslo suaukotas lėšas – daugiau nei 423 tūkst. eurų, kurias telkė Lietuvos pramonininkų konfederacija. Šios priemonės išdalintos medikams visoje Lietuvoje, daugiau nei dešimtadalis teko Klaipėdai.

Bendrovės „Grigeo Klaipėda”, Vakarų medienos grupė, Klaipėdos pramonininkų asociacijos nariai aktyviai ir dosniai dalyvavo akcijoje.

„Nors ir patyrėme iššūkių dėl krovinio logistikos, džiaugiamės nepavėlavę ir galėję prisidėti apsaugant medikus kovoje su COVID-19. Nuo pirmųjų pavojaus akimirkų ieškojęs visų įmanomų galimybių padėti uostamiesčio medikams Klaipėdos verslas parodė savo brandą ir socialinę atsakomybę. Dėkojame visiems prisidėjusiems, o medikams linkime ištvermės ir stiprybės”, – sakė Klaipėdos pramonininkų asociacijos prezidentas Darius Butvydas.


2020-04-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt