Talonai.lt jau prieinami ir Klaipėdos verslui (1)

Svarbu, Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-05-01

Vilniuje sėkmingai plėtojamas pagalbos verslui projektas Talonai.lt sudarė galimybes juo naudotis ir Klaipėdos verslui, o klaipėdiečiams – prisidėti prie verslo gyvavimo įsigyjant talonus, kuriuos vėliau galės panaudoti savo mėgiamose įvairių paslaugų vietose.

Idėjos kūrėjas ir iniciatorius Mindaugas Guzas sako, jog ji gimė iš noro kažkaip padėti verslui sudėtingu karantino laikotarpiu, kai tenka arba visiškai, arba dalinai stabdyti veiklą. Jis pats turi savo verslą, tad lengvai įsijautė į tokią nemalonią situaciją. Pats būdamas programuotojas pradėjo mąstyti, kaip galima būtų padaryti nesudėtingą sistemą – lengvą naudoti tiek verslui, tiek klientui, norinčiam paremti savo mėgstamiausias lankomas vietas: nusipirkti paslaugas dabar, o panaudoti jas, kai pasibaigs karantinas.

Prie šios idėjos apie mėnesį vakarais, po darbų ir savaitgaliais dirbo keletas programuotojų, kol galiausiai jau buvo paruošta stabili ir veikianti versija. Tada Mindaugui susisiekus su Vilniaus savivaldybe jos atstovams ši idėja pasirodė naudinga ir jie prisiėmė ją globoti: sukūrė logotipą, leido naudotis savivaldybės dizainerio paslaugomis ir pan.

Toliau Talonai.lt projektas yra vystomas ir tobulinamas komandoje esančių žmonių dėka, kurie savanoriškai dirba, programuoja radę laisvą minutę tarp savo nuolatinių kasdienių darbų. Beje, didžioji komandos dalis – klaipėdiečiai.

Talonai.lt  verslo subjektai gali prisiregistruoti ir patys sukurti kokius tik nori nominalus talonams. Klientas, pamatęs savo mėgstamą vietą, gali įsigyti tokį taloną. Jis į savo el. paštą gauną taloną su specialiai sugeneruotu QR kodu (tokį, kokį turi lėktuvo ar koncertų bilietai). Atėjęs į kavinę, klientas tiesiog jį pateiks darbuotojui, o šis QR kodą nuskaitys išmaniuoju telefonu ir kavinės verslo paskyroje talonai.lt sistemoje vienu mygtuko paspaudimu patvirtins taloną.

Talonai.lt neima jokių mokesčių, pirkimas/pardavimas įvyksta tiesiogiai tarp kliento ir pardavėjo.

Prieš keletą dienų skelbta, kad Talonai.lt projekte jau buvo užsiregistravusios 142 maitinimo ir kitas paslaugas teikiančios Vilniaus įmonės. Iš jų buvo įsigyti 632 talonai už 9 200 eurų. Artimiausiu metu sostinės savivaldybė planuoja šį projektą sustiprinti lauko reklamos kampanija.

Klaipėdoje pirmuoju ir kol kas vieninteliu sistemos naudotoju tapo viešbutis „Euterpė”, siūlantis įsigyti šešių rūšių talonų.

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “Talonai.lt jau prieinami ir Klaipėdos verslui” komentarų : 1

  1. Elida parašė:

    Puiki jaunų startuolių iniciatyva. Šaunu, kad Atvira Klaipėda ją paviešino. Tikiu, kad Klaipėdos verslas mielai jungsis, o klaipėdiečiai (būsiu pirma, kai prisijungs mano sporto klubai, kirpyklos, mėgiamos kavinės, dramos ir muzikinis teatrai…) savo miesto verslui noriai padės dabar, o rezultatu už dabar įsigytus talonus mėgausis, kai bus suvaldyta epidemija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Elegantiškas socialinių darbuotojų vertinimas*

Vienas Pilietiškas Pilietis pranešė Spygliui, neva Klaipėdos miesto socialinės paramos centras „metinius darbuotojų vertinimus šiomis dienomis organizuoja „Euterpės” viešbutyje”. Prašmatnu, ...
2022-01-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This