P0

Transportas

Keisis 14 maršruto trasa (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-03


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) praneša, kad nuo pirmadienio, gegužės 4 d., trumpins 14-ojo maršruto trasą iki Arenos stotelės. Dabar ji tęsiasi iki prekybos centro „Molas”.

„Per paskutinius 4 metus kelionių skaičius šiame maršute augo sparčiausiai. Spėriai besivystanti miesto dalis reikalavo pokyčių, į kuriuos reagavome operatyviai – koregavome ir dažninome tvarkaraščius, nepaisant infrastruktūros skurdumo. Belaukiant infrastruktūrinių pokyčių (Pamario g. rekonstrukcija, saugios stotelės keleiviams, vieta autobusų pertraukoms), planavome ir kitus pakeitimus, kurių įgyvendinimą tik pagreitino lapkričio mėn. trasos pratęsimas iki Klipščių ir metų pradžioje eismo chaosą sukėlusi žaliųjų rodyklių istorija. Pratęsimas iki Klipščių išsprendė chaotiško „kiss and ride“ problemą ties Debesų stotele, tėveliams nebereikia ten vežti vaikų iš rajono pusės, nebeliko rytinio kelkraščių okupavimo ir vaikų kraustymo iš automobilių į autobusą. Dabar tai atliekama gerokai saugiau PC „Rimi“ aikštelėje. Kitas pasikeitimas, tiksliau, teigiamas rūpestis – padidėjęs maršruto populiarumas ir piko metu perpildyti autobusai. Į šią problemą buvo sureaguota – perdarytas tvarkaraštis ir padažninti reisai piko metu. Žaliųjų rodyklių išnykimas pastebimai sulėtino šio labai ilgą trasą turinčio maršruto autobusus”, – rašo KKT.

Įstaigos teigimu, taškas, iki kurio trumpinamas maršrutas, buvo nustatytas, įvertinus kelionių tendencijas.

„Gerokai dar iki karantino susitikę su bendruomenės atstovu pasiūlėme mainus – trumpiau važiuoti Taikos prospektu, bet užtat dažniau iš/į Tauralaukį. Buvome sutarę net datą – balandžio 14 d. Deja, karantino laikotarpiu keleivių skaičius sumažėjo trimis ketvirčiais, todėl esame priversti startuoti su apkarpytu tvarkaraščiu, kuris bus pakeistas pirminiu planu, kai baigsis suvaržymai, ir tada pažadėti mainai taps lygiaverčiais”, – teigia KKT.

Nuo gegužės 4-osios naujuoju maršrutu kasdien bus atliekama 100 reisų.


  2020-05-03

  6 komentarai “Keisis 14 maršruto trasa”

  1. Avatartomas (IP: 86.100.133.193)

   Reto kvailumo sprendimas, bet turint diletantas, nieko nuostabaus.

  2. AvatarIngrida (IP: 84.187.91.63)

   Visų pirma nėra tokios stotelės “Molas” yra Kurėnų jeigu ką.O šiaip niekada nepadarėte dėl žmonių nieko gero.

  3. AvatarTai (IP: 88.118.203.19)

   Pietinės dalies gyventojams į Tauralauki jau nereikia. Kadaise buvo 7 maršrutas, kuris net Baltijos pr. važiavo, bet liaudies malda panaikintas, buvo 5, kuris ėjo iki fanerkės, bet kam jis reikalingas, maža to, kad iki kai kuriu Tauralaukio kaimu nuo artimiausiu stotelių apie 3 km , tai dar ir šokinėti iš autobuso į autobusą reikės. Didelis širdingas “ačiū “

  4. Avatartomas (IP: 84.15.177.23)
  5. AvatarEglė (IP: 78.57.251.202)
  6. Avatardana (IP: 78.61.176.167)

   o kas kompensuos vezejams nuostolius

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt