P0

Regionas

Palangiškiai tikisi gero sezono

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-05-04


Praėjusį ilgąjį savaitgalį Palangoje pastebimai padaugėjus atvykusių trumpalaikių poilsiautojų, socialiniuose tinkluose pasirodė net tik tuo besidžiaugiančių pranešimų, bet ir palangiškių reiškiamų abejonių, ar dėl to kurorte nepadaugės susirgimų koronavirusu.

Palangiškiai ir šią vasarą tikisi panašaus poilsiautojų antplūdžio. Palmiros Mart nuotr.

Tuo metu Vyriausybei paskelbus, jog nuo gegužės Palangoje atnaujinamos apgyvendinimo paslaugos, kurorto viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valatkienė sako, jog viešbučiai su nekantrumu ir viltimi laukia naujojo sezono pradžios.

„Mes dar nedirbame, nors jau skambučių ir klausimų gauname. Dauguma viešbučių atsidarys nuo gegužės 11-os, kiti šiek tiek vėliau, kai kas dar nori pasitvarkyti pagal savo planus terasas, pirtis”, – sakė prezidentė.

Jos teigimu, kol kas nieko prognozuoti dar negalima, bet viltis, kad vasaros sezonas turėtų būti geras, išlieka.

„Žmonės yra išsiilgę, susidomėjimas yra, bet koks jis bus, dar pasakyti negalime, mums reikia pradėti dirbti ir savaitę dvi pasidarbuoti, tada jau aiškės, koks tas sezonas bus”, – kol kas atsargiai vasaros sezono prognozes dėstė asociacijos prezidentė.

Pasak I. Valatkienės, dėl tos pačios priežasties kol kas yra labai sudėtinga prognozuoti, ar šią vasarą Palangoje brangs apgyvendinimo paslaugų kainos.

„Kol nesame pradėję dirbti, nematome tos realios situacijos, kaip ta kainodara keisis ar nesikeis, ji priklausys ir nuo to, koks bus viešbučių užimtumas”, – sakė palangiškė, visgi tikinti, jog po ilgo sėdėjimo namie per karantiną tautiečiai vasarą poilsiui rinksis Lietuvos pajūrį.

Oficialiai šiuo metu skelbiamos kurorto viešbučių kainos svyruoja juo 40 iki 200 ir daugiau eurų už naktį. Įprastai jos šiek tiek pakyla antroje vasaros pusėje.

Apsigyventi svečių namuose Palangoje ar Šventojoje šiuo metu galima nuo 35 iki 100 ir daugiau eurų. Tuo metu naktis motelyje atsieis 70-100 eurų, o vietą  kempinge galima rasti ir vos už 10-20 eurų.

Privačiame sektoriuje (pas vadinamąją bobutę) kainos, kaip ir kasmet, bus sutartinės, jos priklausys ir nuo gyvenamosios vietos, ir nuo siūlomų patogumų, tad gali svyruoti nuo 20-30 iki 100 eurų už naktį.


  2020-05-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt