P0

Kultūra

Teatro dovanų kuponai – bet kuriam spektakliui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-08


Spektakliais ir muzikiniais pasirodymais visuomenę džiuginę šalies teatrai yra tarp labiausiai dėl karantino nukentėjusių sričių.

Su dauguma Lietuvos teatrų dirbanti bilietų platintoja „Tiketa“ skaičiuoja, kad teatrai buvo priversti atšaukti arba į rudens sezoną perkelti per 800 pasirodymų, o bilietų pardavimai visiškai sustojo. Pajamų negaunantys kūrėjai žiūrovams lenkiasi avansu: siūlo įvairių verčių dovanų kuponus, kuriuos vėliau bus galima iškeisti į bilietus į bet kurį teatro spektaklį ar pasirodymą.

Dovanų kuponus, kuriuos vėliau bus galima iškeisti į bilietus, siūlo Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, Klaipėdos dramos teatras, Klaipėdos lėlių teatras, Šeiko šokio teatras.

Dovanų kuponus, kuriuos vėliau bus galima iškeisti į bilietus, siūlo Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, Nacionalinis Kauno dramos teatras, Lietuvos rusų dramos teatras, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, Klaipėdos dramos teatras, Klaipėdos lėlių teatras, šokio teatras „Dansema“, „Šeiko šokio teatras“, taip pat kino centrai „Romuva“ Kaune ir „Skalvija“ Vilniuje.

Artimiausiu metu laukiama prie iniciatyvos prisijungiant ir daugiau spektaklių kūrėjų. Norintys šiuo sunkiu metu palaikyti kūrėjus, bet pageidaujantys platesnio renginio pasirinkimo ar norintys išreikšti palaikymą tiems, kurie kol kas nesiūlo savo dovanų kupono, gali rinktis „Tiketa“ ar teatrai.lt dovanų čekį, kurį vėliau galės iškeisti į bet kurį patinkantį renginį, į kurį bilietus platina „Tiketa“ ar teatrai.lt.

Teatrų sezonas paprastai tęsiasi iki vasaros pradžios, tad dauguma spektaklių kūrėjų jau prarado viltį šį sezoną surengti gyvų pasirodymų. Teatrai koncentruojasi į būsimą sezoną, kai kurie jų jau pristato naujo sezono premjeras bei repertuarus, pasirodymų tinklelį pildo ir pavasarį turėjusiais įvykti, bet į rudenį nukeltais spektakliais.

„Į šiuos dovanų kuponus dedame labai daug vilčių, nes mums jie reiškia pajamas, kurios šiuo metu mums ypač svarbios. Tuo tarpu žiūrovams dovanų kuponai – ne tik galimybė palaikyti teatrą, bet ir prasmingai išspręsti dovanos klausimą, nes laiką taupantiems ar socialinio kontakto vengiantiems žmonėms šiuo metu išties sudėtinga sugalvoti, kuo nudžiuginti artimą žmogų. Lietuvos žmonės sąmoningi, todėl labai norėtųsi, kad dovanų kuponai virstų prasminga socialine teatrų palaikymo akcija, kurios metu skatinu atsigręžti ne tik į gerai žinomas didžiąsias, bet ir į mažesnes nevyriausybinio sektoriaus kultūros įstaigas, nes jos taip pat siūlo kokybišką scenos meno produkciją“, – pranešime cituojama Nacionalinio Kauno dramos teatro nuotolinės kūrybinės veiklos darbo organizavimo vadybininkė Agnė Burovienė.

Bilietus į karantino laikotarpiu planuotus, tačiau vėliau į naujas datas perkeltus spektaklius ar pasirodymus įsigiję žiūrovai taip pat gali išreikšti paramą mėgstamiems kūrėjams. Prisidėję prie iniciatyvos #EisiuVėliau ir pasirinkę bilietą į renginį ne grąžinti, o panaudoti vėlesne data, žiūrovai padės teatrams ne tik nestabdyti kūrybinio proceso, bet ir išlikti.

Kultūros straipsnių vidus

Įsigyti teatrų dovanų kuponų galima čia.


2020-05-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt