P0

Svarbu, Verslas

Klaipėdoje – pirmoji pigiausio tinklo degalinė (7)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2020-05-11


Klaipėdoje turėtų atsirasti degalinė, jau pelniusi pigiausios Lietuvoje vardą. Taikos prospekto pabaigoje projektuojama degalinių tinklo „Jozita“ degalinė.

Parengtuose ir paviešintuose degalinės statybos projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, kad objektas turėtų atsirasti sklype, esančiame Taikos pr. 157.

Taikos pr. 157 esančiame sklype projektuojama automatinė “Jozita” degalinė. Projektuotojų vizualizacija

29,89 arų ploto sklypas priklauso bendrovei „Jozita“, kuri ir valdo tokio pat pavadinimo degalinių tinklą. Jo degalinė šiuo metu veikia Palangos plente, o Klaipėdoje ji bus pirmoji.

Projektiniuose pasiūlymuose rašoma, jog Taikos pr. 157 esančiame sklype projektuojama automatinė degalinė: stoginė, valdymo blokas, požeminis skysto kuro rezervuaras, atraminė sienutė.

Stoginė numatoma stačiakampio formos, jos užstatymo plotas sieks apie 54 kv. m, aukštis – apie 5 metrus, plotis – 7 m, ilgis – 8 m. Stoginė numatyta sklypo centrinėje dalyje. Stoginės fasadams numatoma skardos lakštai, ji bus įrengiama pagal degalinių tinklo „Jozita“ dizainą.

Po stogine projektuojama salelė su lengvųjų automobilių skysto kuro užpylimo kolonėlėmis bei atsiskaitymo terminalai.

Sklype taip pat projektuojamas kitos paskirties pastatas – stačiakampio formos valdymo blokas, kuris užims apie 12 kv. m plotą.

Požeminis skysto kuro rezervuaras projektuojamas centrinėje sklypo dalyje, virš jo numatoma įrengti kuro užpylimo kolonėlę.

Projektiniuose pasiūlymuose rašoma, jog įvažiavimas į sklypą ir išvažiavimas iš jo projektuojamas iš gatvės, statmenos Taikos prospektui.

„Sklypas perimetru, išskyrus įvažiavimo ir išvažiavimo vietas, apželdinamas veja. Sklypo centrinėje dalyje, visu jo ilgiu, numatomas pravažiavimas, projektuojamas pagal detalųjį planą. Sklypo šiaurinėje dalyje, remiantis detaliuoju planu, numatoma 10 parkavimo vietų“, – nurodoma projektiniuose pasiūlymuose.

Degalinė turėtų įsikurti šioje kol kas apleistoje laukymėje. Palmiros Mart nuotr.

Bendrovės „Jozita“ savininkas ir vadovas Jonas Jokubauskis išsakė norą ir viltį, jog degalinė Klaipėdoje galėtų būti įrengta dar šiemet, tačiau svarstė, jog greičiausiai to nepavyks pasiekti.

„Juk dar tik projektavimo darbai. Gal noro nebeturėsiu, o dar tas koronavirusas, kuris trukdo – niekas nedirba, niekur neprasimuši, neprisiskambinsi. Dabar visos valstybinės įstaigos veikia lyg karo režimu. Nežinia, kada tai baigsis, todėl nežinau, kada mums pavyks pastatyti degalinę. Noras ir poreikis, aišku, yra, kitaip sklypo nebūtume pirkę. Norėtųsi šiemet pastatyti degalinę, bet manau, kad nespėsime. Tikrai norėtųsi šiemet bent pradėti statybas“, – kalbėjo J. Jokubauskis.

Paklaustas, kokios investicijos planuojamos, verslininkas šypsojosi, jog „ne piniguose laimė“.

Ši degalinė, kuri atsiras „Klaipėdoje“, bus 17-oji „Jozitos“ tinklo degalinė.

„Mes esame maži žaidėjai, bet stengiamės ir stengsimės išlaikyti tai, jog esame pigiausi“, – tvirtino J. Jokubauskis.

INFORMACIJA

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima iki gegužės 22 dienos Taikos pr. 124, Klaipėdoje, darbo dienomis darbo valandomis iš anksto susitarus telefonu 867761472 arba internetinėje svetainėje www.klaipeda.lt.

Pasiūlymus pateikti galima iki gegužės 22 d. raštu adresu UAB „Rusnė“, Miško g. 30-78, Kaunas; el. p.: ruta.v@rusne.lt

Viešas susirinkimas įvyks gegužės 22 d. 16 val. adresu Liepų g. 11, Klaipėdoje. Karantino metu viešas susirinkimas vyks nuotoliniu būdu, prisijungus prie nuorodos: https://zoom.us/j/5854552046


  2020-05-11

  7 komentarai “Klaipėdoje – pirmoji pigiausio tinklo degalinė”

  1. AvatarServizai ploja rankomis (IP: 78.57.218.198)

   Nauji klientai po purkštukų parėjimo…..

   • AvatarAnupras (IP: 86.100.82.173)

    Nebenusišnekėk. Pyliau, pilu ir pilsiu. Nieko tiems purkštukams nėra. Jei tavo šūdkibiryje ant snarglio tesilaiko jie, nieko nuostabaus. Gali tiesiai iš naftos bazės pilti ir baigsis tavo purkštukams gyvenimas

  2. AvatarRasa (IP: 46.249.190.15)

   Degalinė priešais degalinę bus 🤦‍♀️ ir kainos panašios 🤷‍♀️

  3. AvatarPranasas (IP: 78.57.218.19)

   Kuras DK tikrai blogas.

  4. AvatarŠilališkis (IP: 188.69.199.231)

   Pilantis kurą Juzitoje, nuvažiuoji, apie, 10% mažesnį atstumą negu kad užsipylus Viadoje ar Pelenė, kuro kokybė bloga. Aferistai.

  5. AvatarYes (IP: 90.131.47.72)

   Pagaliau, degaliniu konglameratui pz

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt