P0

Švietimas

LCC universiteto mokslo metų pradžia – įprastu metu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-11


Švietimo ir mokslo ministras Algirdas Mokevičius rekomenduoja aukštosioms mokykloms naujų mokslo metų pradžią skelbti rugsėjo 14 dieną, o kai kurie šalies universitetai svarsto pastarąją vėlinti dar labiau. Tuo metu Klaipėdoje veikiantis LCC tarptautinis universitetas ketina mokslo metus pradėti kaip ir įprastai – rugpjūčio 31-ąją. O pirmo kurso studentai, planuojama, į universiteto miestelį bus kviečiami rugpjūčio 24 dieną.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Norime įnešti kuo daugiau aiškumo savo studentams, šiuo itin daug nežinios keliančiu laiku. Esame pasirengę ir apsvarstę įvairius variantus ir tikimės geriausio scenarijaus, žadančio, jog visi studentai galės grįžti į universiteto miestelį jau rugpjūčio pabaigoje. Jei ne, svarstome, vyresniųjų kursų studentų mokslo metus pradėti nuotoliniu būdu, o pirmų kurso studentų – kaip ir įprasta, rugpjūčio pabaigoje”, – pranešime spaudai cituojamas LCC tarptautinio universiteto mokslo reikalų prorektorius J. D. Mininger.

„Žinau, kad Lietuva puikiai tvarkosi su šia pandemija, o tai, kad universitetas nedvejoja ir deklaruoja savo aiškią poziciją, man pasitikėjimo savo mokymo įstaiga suteikia dar daugiau. Šiuo daug nežinios keliančiu laiku užtikrintos naujienos verčia tikėti, kad viskas grįžta į vėžias. Dabar galiu drąsiau planuoti savo laiką ir grįžimą į Lietuvą”, – sako trečio kurso studentė Anastasia Kublashvili iš Sakartvelo.

Švietimo vidus

LCC, vienintelis Šiaurės Amerikos stiliaus universitetas Rytų Europoje, mokslo metų pradžią žymi pažintine savaite, kurios metu pirmo kurso studentai turi progą susipažinti su universitetu, studentų miesteliu, dėstytojais bei naujais kurso draugais, taip leidžiant įsibėgėti į šviežius mokslo metus. Artėjantį rudenį, siekiant išlaikyti maksimalią studijų patirties kokybę, pažintinės savaitės taip pat neketinama atsisakyti.


  2020-05-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt