P0

Politika

Klaipėdos mero komandoje – naujas vedlys (3)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-05-12


Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko rinkimų komiteto narius ir du centristus vienijanti frakcija „Už Klaipėdą“ antradienį išsirinko naują pirmininką.

Tokių rinkimų prireikė po to, kai iš šių pareigų pasitraukė Vaida Raugelė, tvirtinusi, jog toks sprendimas nėra susijęs su kokiais nors nesutarimais.

Frakcija po jos pasitraukimo nutarė vykdyti kasmetinę pirmininko rotaciją. Pirmu rotuojamu pirmininku tapo Vytis Radvila.

Vytis Radvila. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Kaip jau ir buvo komentuota, frakcijos pirmininko pareigos vyksta rotacijos principu. Buvo pasiūlyta mano kandidatūra, kuriai buvo vieningai pritarta. Priimu tai kaip nemenką įsipareigojimą ir iššūkį”, – lakoniškai komentavo šį faktą V. Radvila.

Be jo ir V. Raugelės frakcijoje dar yra meras bei jo rinkimų komiteto nariais buvę Arvydas Cesiulis, Elida Mantulova, Artūras Razbadauskas, Judita Simonavičiūtė ir Rimantas Taraškevičius bei du centristai – Laima Juknienė ir Alvidas Šimkus.


  2020-05-12

  3 komentarai “Klaipėdos mero komandoje – naujas vedlys”

  1. AvatarDemo (IP: 86.100.68.171)

   Rotacija turi buti ir savivaldybes skyriu vadovams,kol kas dirba iki mirties,prancuzijoj vyr architektas gali dirbti 3 metus…

  2. Avatarkareivėliai (IP: 78.62.147.40)

   Ar tų patarėjų senukui merui bus iki begalybės? Ir dar. Jei be atvira Klaipėda”, nieko apie pokyčius “rūmuose” ir nesužinotum…

  3. AvatarAnonimas (IP: 84.15.177.20)

   Kiek jų ten yra įvairių bedarbių,Klaipėda kaimas ,o meras turi po 20 patarėju ,kajums tiek reikia patarti, negi nebemokate dirbti, norėčiau kad nors kartą atsakyti bet,jūs gi tautos tarnas, ar savo kišenės……

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt