P0

Kultūra

„TheATRIUM“ šiemet nebus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-13


Klaipėdos dramos teatras atšaukia visus į rudenį perkelto festivalio „TheATRIUM“ spektaklius.

Iš pradžių ketvirtasis tarptautinis teatro festivalis kartu su Lietuvos spektaklių vitrina buvo suplanuotas gegužės ir birželio mėnesiais, tačiau dėl koronaviruso pandemijos buvo perkeltas į rugpjūtį ir rugsėjį, paskelbtos naujos spektaklių datos.

Tačiau trečiadienio rytą bilietų platintoja „Tiketa” pranešė, kad teatras atšaukia visus festivalio „TheATRIUM“ spektaklius.

Tarptautinėje teatro programoje turėjo dalyvauti penki užsienio teatrų spektakliai iš Italijos, Čekijos, Lenkijos, Japonijos ir Rusijos.

„Festivalio organizatoriai ketina dėti pastangas ir dar šiemet atvežti ir parodyti Lietuvos teatro mėgėjams kelis spektaklius iš tarptautinės festivalio programos, jei pandemija bus suvaldyta. Sudaryta tarptautinė programa labai įdomi, be to, joje
su spektakliais dalyvaujantys lenkų režisieriai Agata Duda-Gracz ir Jan Kłata planuoja kurti spektaklius Klaipėdos dramos teatre artimiausioje ateityje. Tad, jei leis aplinkybės, du ar tris spektaklius teatras pakvies atvykti ir parodys dar iki šių metų pabaigos”, – rašoma teatro pranešime.

Žiūrovai, įsigiję bilietus į festivalio spektaklius, gali juos grąžinti kasose, kuriose pirko, arba internetu. Bilietai bus grąžinami nuo gegužės 18 iki gegužės 31 d. (imtinai).


Kultūros straipsnių vidus

2020-05-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt