P0

Miestas

Kviečia švęsti Europos kaimynų dieną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-14


Klaipėdos kultūros fabrikas (KUFA) gegužės 29-ąją kviečia visą uostamiestį kartu švęsti Europos kaimynų dieną.  Ji tradiciškai minima daugelyje Europos miestų ir bendruomenių, skatinant artimą bei draugišką bendravimą tarp kaimynų.

Renginį saugiais atstumais bus galima stebėti Kultūros fabriko kieme prie Jono kalnelio. „Oro grupės” nuotr.

Renginio metu jo vedėjas, Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Donatas Stakėnas kalbins prieš metus Klaipėdoje įsikūrusią ir aktorystę studijuojančią dainininkę Viliją Matačiūnaitę. Vilijos daina skambėjo visoje Europoje, mat prieš šešis metus ji atstovo Lietuvą Eurovizijos dainų konkurse. Atlikėja sako, kad Europos kaimynų dienos minėjimas jai yra ne tik džiugi patirtis, bet ir nekantrauja pasimatyti su žiūrovais būtent Klaipėdoje. Paskutinį kartą uostamiestyje Vilija dainavo prieš trejus metus, tad viliasi, kad šilumos ir artumo išsiilgę žiūrovai priims jos savitą ir mažai atskleistą amplua.

„Raginame visą Klaipėda kartu su kaimynais iš balkonų, ar už tvorų susimojuoti, o galbūt saugiu atstumu kartu išgerti arbatos puodelį skambant renginio muzikai iš gyvos transliacijos. Tikimės, kad tai taps masiniu Klaipėdos gyventojų atsaku į karantino iškeltus iššūkius ir kilusias negandas. Manome, kad jau laikas daugiau atsipalaiduoti ir leisti sau šiek tiek papramogauti. Svarbiu renginio planavimo akcentu tapo tai, kad renginys pritaikytas tiek švenčiantiems namuose, tiek mažai daliai gyventojų, kurie išsiilgę gyvų lauko renginių galės saugiai stebėti renginį Kultūros fabriko kieme prie Jono kalnelio. Atviro renginio metu KUFA kieme bus užtikrinamos visos Vyriausybės keliamos renginių organizavimo sąlygos ir išpildomos pateikiamos rekomendacijos. Dalyviai turės galimybę išsinešti kavos ar užkandžių iš šalia esančios kavinės-socialinio klubo „Raketa”, o renginį stebės iš atsinaujinusios KUFA pievos ant saugiu atstumu išdėliotų kėdžių”, – rašoma KUFA pranešime.

Visą renginį bus galima tiesiogiai stebėti Kultūros fabriko ir renginio draugų „Atvira Klaipėda“, „Kultūros uostas Klaipėda“, „Klaipėda, aš su tavim“ socialinio tinklo „Facebook” paskyrose.

Nors ranka nepasiekiamas, kaimynas visada šalia – tokiu šūkiu KUFA kviečia į Kaimynų dienos minėjimą gegužės 29-ąją, 17 val.


  2020-05-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt