P0

Kriminalai ir nelaimės

Įtariami narkotikų platintojai suimti 3 mėnesiams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-15


Klaipėdos policijos tyrėjai, bendradarbiaudami su Žvalgybos valdybos pareigūnais, tirdami šių metų kovą pradėtą ikiteisiminį tyrimą, balandžio pabaigoje Debreceno g. sulaikė keturis asmenis.

Dviems – 71 ir 47 metų vyrams pareikšti įtarimai dėl neteisėtos prekybos narkotinėmis medžiagomis. Kitiems dviems – priklausomybių turintiems ir galimai pas įtariamus narkotikų platintojus draudžiamų medžiagų įsigijusiems 52 ir 35 m. vyrams įtarimai pareikšti dėl neteisėto narkotinių medžiagų laikymo.

Per kratas pareigūnai rado ir paėmė apie 10 gramų, kaip įtariama, heroino.

Narkotikų platinimu įtariami asmenys policijai pažįstami itin gerai – 71 metų vyras anksčiau už panašias veikas ir vagystes jau teistas 16 kartų, jo bendras teisiamųjų suole nuosprendžius yra išklausęs 14 kartų.

Šį kartą teismo sprendimu jie suimti 3 mėnesiams.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, arba už jų disponavimą dideliu kiekiu numatomas laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.


  2020-05-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt