P0

Kriminalai ir nelaimės

Per vieną dieną – penkios vagystės

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-05-15


Ketvirtadienį Klaipėdoje, rajone ir Palangoje siautėjo vagys: vogta iš namų, statybvietės bei parduotuvių. Tris ilgapirščius pareigūnams pavyko sučiupti.

Ryte, apie 7.50 val., pastebėta, kad uostamiestyje Paryžiaus Komunos g. iš aptvertos ir vaizdo kameromis saugomos statybų aikštelės yra pavogtos dvi sutankinimo plokštės ir vienas hidraulinis grąžtas. Padaryta žala tikslinama.

Tuo metu apie 15 val. iš Taikos pr. esančios parduotuvės pastebėti dingę du planšetiniai kompiuteriai „Samsung“ ir „Huawei“. Padaryta 340 eurų žala.

O didžiausias grobis uostamiestyje atiteko butvagiui. Apie 19.30 val., suveikus signalizacijai, pastebėta, kad Kopų g. yra išlaužtos namo durys ir pavogti pinigai. Dingo name buvusi įspūdinga – apie 12 650 eurų – suma.

Vagys nesnaudė ir aplink uostamiestį.

Naktį Poškų kaime buvo išdaužtas terasos durų stiklas ir iš lauko sandėliuko, kuris buvo užrakintas pakabinama spyna, pavogtas benzininis pjūklas. Padaryta žala tikslinama.

Tuo metu apie 14.40 val. Palangoje, Vytauto g. esančioje parduotuvėje „darbavosi” keista kompanija – 63 metų vyras bei 23 ir 27 metų merginos. Jie nugvelbė vyrišką „Prados“ prekybinio ženklo striukę. Ilgapirščiai sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Visas vagystes tiria policija.


2020-05-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt