P0

Kriminalai ir nelaimės

Girti prie vairo tampa kasdienybe (papildyta)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-05-17


Penktadienį policijai paskelbus, jog per karantiną pareigūnai prie vairo sulaiko vis daugiau girtų vairuotojų, šį faktą patvirtino ir kolegos klaipėdiečiai, per vieną dieną – penktadienį – pričiupę 3 alkoholio padauginusius vyrus ir vieną moterį. Dar vienas girtas ir be teisių vyras sulaikytas šeštadienį.

Penktadienį apie 19.14 val. Lanko g., Klaipėdoje, buvo sustabdytas automobilis „Volvo V50“. Jo 50-mečiui vairuotojui nustatytas sunkus – 2,88 prom. girtumas. Vyras uždarytas į areštinę.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Jam kompaniją areštinėje palaikys ir 57 metų klaipėdietis, kurį sulaikė jį pasekęs neuniformuotas pareigūnas.

Apie 20.45 val. Klaipėdos apskrities policijos komisariato pareigūnas savo automobiliu ne darbo metu sekė iš automobilių stovėjimo aikštelės, esančios Taikos pr., po eismo įvykio pasišalinanti mėginusį automobilį „Toyota Avensis“. Pareigūnas jį sulaikė Liubeko g. ir pareikalavo laukti iškviestos policijos. Atvykę pareigūnai automobilio „Toyota“ vairuotoju nustatė 1,71 prom. girtumą.

Dar labiau apsvaigęs nuo alkoholio buvo anksti ryte, apie 7. 22 val., Juodkrantėje namo kieme traktorių vairavęs 63 metų vyras – jam nustatytas 2,06 prom. girtumas. Jis irgi atsidūrė areštinėje.

Prie girtų vyrų kompanijos vakare prisijungė ir viena gerokai įkaušusi dama.

Apie 18.30 val. Palangoje, Malūno g., prekybos centro aikštelėje, automobilis „Mini Cooper“, važiuodamas atbuline eiga, apgadino ten stovėjusį „VW Tiguan“.

43 metų „Mini Cooper“ vairuotojai nustatytas sunkus – 2,64 prom.  – girtumas.

Tuo metu šeštadienį apie 15.55 val. Statybininkų pr. ir Taikos pr. sankryžoje Kelių policijos patruliams sustabdžius 51 metų automobilio „Mitsubishi“ vairuotoją, paaiškėjo, jog jis ne tik girtas (įpūtė 2,44 prom.), bet ir neturi teisės vairuoti.

Principingai pasielgė ir du Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai.

Sekmadienį, gegužės 17 d., apie 18.15 val., baigę tarnybą Palangoje, jie Klaipėdos link važiavo A13 keliu. Bet prie degalinės „Jozita“ pastebėjo įtartinai manevruojantį „Audi“.

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

Įtardami, kad vairuotojas gali būti neblaivus, iškart informavo policijos budėtoją ir ėmė sekti įtarimų sukėlusį automobilį. Vydmantuose jam pasukus į šalutinį kelią ne taryboje buvę kelių policijos pareigūnai „Audi“ sustabdė. Vairuotojas neneigė vartojęs alkoholio, bet bandė priešintis ir bėgti. Atvykę ekipažas „Audi“ vairuotojui nustatė 1,96 prom. girtumą.


2020-05-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt