P0

Kultūra

Kviečia į virtualią paskaitą „Mūsų santykių ritualai dabar“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-18


Gegužės 26-ąją, 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys kviečia į virtualią paskaitą „Mūsų santykių ritualai dabar“.

Paskaitos lektorius, sąmoningos ir pasąmoningos elgsenos vertinimo specialistas Vytautas Jančiauskas kalbės apie santykių puoselėjimą dabartiniu laikotarpiu ir apskritai apie santykius poroje.

„Aš visada sakau, kad santykiai tai nėra sunkus ir varginantis darbas“, – sako Vytautas Jančiauskas. 

Tiesioginė transliacija vyks Pempininkų bibliotekos „Facebook” paskyroje.

„Karantino laikotarpiu teko užsidaryti namuose ir daug laiko praleisti su pora, šeima, vaikais. Vieniems tai buvo nuostabus laikas drauge, kitiems – trintis ir „kampų gludinimas“. Perkainojome vertybes, apmąstėme džiaugsmus ir klaidas santykiuose. O juk santykiai ir yra viena didžiausių, svarbiausių mūsų gyvenimo sferų – tema, kurią turėtume nagrinėti, studijuoti ir puoselėti nuolatos”, – rašoma bibliotekos pranešime.

Vytautas Jančiauskas – verslininkas, lektorius, sąmoningos ir pasąmoningos elgsenos vertinimo specialistas, seminarų pagalba padedantis žmonėms kurti darnius santykius. Parašė knygą „Mūsų santykių ritualai“, sukūrė unikalų žaidimą poroms „Gerų darbų kalendorius“. Jis studijuoja pas vieną geriausių pasaulyje asmeninių pokyčių trenerių Anthony Robbins. Aistringai domisi žmogaus psichologija, elgsenos modeliais ir porų santykiais bei visomis strategijomis, kurios leidžia padaryti juos tobulais.

„Aš visada sakau, kad santykiai tai nėra sunkus ir varginantis darbas. Savo darbu noriu parodyti žmonėms, kad šią nuostatą reikia keisti nauja – sunkiai dirbam darbe, o grįžę namo puoselėjam laimingus ir džiuginančius santykius, kada jaučiamės gerai ir maloniai“, – sako V. Jančiauskas.


  Kultūros straipsnių vidus

  2020-05-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt