P0

Kultūra

Klaipėdos lėlių teatras kviečia į kūrybines dirbtuves

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-19


Gegužės 26-ąją, 14 val., Klaipėdos lėlių teatras kviečia į antrą kūrybinių dirbtuvių dalį „Lėlių teatras veikia. Už šešėlio“.

Dirbtuvės skirtos ikimokyklinio ugdymo ir teatro pedagogams.

„Vis dažniau pedagogai susiduria su iššūkiu, kaip įtaigiai pristatyti dėstomas temas, išlaikyti mokinio dėmesį bei skirti įdomias, įgyvendinamas užduotis. Siūlome puikų sprendimą – kviečiame pasitelkti šešėlių teatro priemones. Šešėlis nuo seno įvairiose kultūrose turėjo ypatingą reikšmę. Jam buvo priskiriamos magiškos savybės, jis pasitelktas ritualams ir istorijos perteikimui. Šešėlio neapčiuopiamumas įkvėpė daugelį kūrėjų, o suvaldytas jis pasitarnavo ne tik menui, bet ir mokslui. Kviečiame atrasti, kuo jis gali būti naudingas ir jums. Klaipėdos lėlių teatro edukatorės Aušra Bakanaitė ir Monika Mikalauskaitė-Baužienė pristatys šešėlių teatro subtilybes, išduos paslaptis, kas slypi kitoje šešėlių pusėje, papasakos šios iliuzija paremtos teatro šakos istoriją, pasiūlys idėjų, kaip šešėliais įdomiai ir paprastai pateikti informaciją vaikams ir netgi jų tėveliams”, – rašoma teatro pranešime.

Dirbtuvės bus tiesiogiai transliuojamos per „Skype” programą.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija el. p. klaipedosleles@gmail.com


Kultūros straipsnių vidus

2020-05-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt