P0

Regionas

„Agilos” rekonstrukcija pajudėjo iš mirties taško

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-20


Neringos savivaldybės praneša, jog po užsitęsusio konflikto su buvusiu rangovu UAB „Irdaiva“, prasideda naujas Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukcijos etapas – Neringos savivaldybės administracija su rekonstrukcijos darbų rangovu pasirašė statybvietės perdavimo-priėmimo aktą.

Atsižvelgiant į viešojo pirkimo rezultatus, „Agilos“ rekonstrukcijos darbų sutartis šių metų pradžioje pasirašyta su  UAB „Gilesta“.

Skelbiama, jog „Gilestai“ perduota rekonstruojamo Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ pastato statybvietės valdymo teisė.

„Neringos savivaldybė nuolatos sulaukia daugybės kūrėjų, renginių organizatorių ir kurorto svečių užklausų apie tai, kada duris atvers rekonstruota „Agila“. Suprantame, kad šis objektas gyvybiškai reikalingas ne tik vietos bendruomenei ir tikime, kad kartu su įgyvendinta rekonstrukcija prasidės ir naujas kurortinio gyvenimo etapas“, – Neringos savivaldybės pranešime cituojamas kurorto meras Darius Jasaitis.

Tęsiant rekonstrukcijos darbus 1969-aisiais statytą kino teatrą „Agila” bus siekiama pritaikyti šiandienos poreikiams, įrengiant 500 vietų žiūrovų salę (vietoje 286), padidinant salės plotą nuo 360 kv. m. iki 1020 kv. m. Salė turės modernias transformavimo priemones, kurios leis ją panaudoti įvairiems renginiams ir iniciatyvoms – kinui, ekspozicijoms, kūrybinėms industrijoms, konferenciniam turizmui. Nidoje atsiras galimybė organizuoti didelius renginius su  3000 stovimų vietų. Neabejojama, kad rekonstruotas pastatas prisidės prie sezoniškumo mažinimo Neringoje.

Darbų atlikimo terminas – 18 mėnesių nuo statybvietės perdavimo rangovui.


  2020-05-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt