P0

Uostas ir jūra

Keltų kainų pagrindimą turės perskaičiuoti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-21


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), patikrinusi valstybės valdomos AB „Smiltynės perkėla“ apskaičiuotą keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias reguliuojamos veiklos maksimalią pajamų sumą  konstatavo, kad ji apskaičiuota nesilaikant būtinųjų sąnaudų principų ir jos nederino.

Martyno Vainoriaus nuotr.

AB „Smiltynės perkėla“ privalo suderinti su VERT reguliuojamos veiklos maksimalią pajamų sumą, pagal kurią bendrovė apskaičiuoja ir tvirtina galutinius keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais tarifus.

Bendrovės maksimali veiklos pajamų suma perskaičiuojama kasmet. Šįkart komisijai buvo pateikta 49,265 mln. eurų suma (pernai – 48,994 mln. Eur).

Pagal bendrovės pateiktus skaičiavimus, maksimali leistina veiklos pajamų suma iš esmės didėja dėl nusidėjimo sąnaudų pokyčio, tačiau VERT apskaičiavo 127,1 tūkst. Eur mažiau nusidėvėjimo sąnaudų.

Uosto vidus kompas

VERT priėmus sprendimą nederinti, AB „Smiltynės perkėla“ turės iš naujo teikti projektą.


2020-05-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt