P0

Regionas

Latviai Palangoje ieško pigesnių vaistų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-22


Klientai iš Latvijos į Lietuvą vėl vyksta ieškodami pigesnių vaistų, vitaminų, maisto papildų. „Eurovaistinėse“ Palangoje ir Panevėžyje dirbantys vaistininkai sako pastebintys, kad jau praėjusį savaitgalį sulaukė nemažai klientų iš Latvijos. Tiesa, srautai dar nėra tokie pat, kaip prieš karantiną.

„Eurovaistinės“ Palangoje vaistininkė Laima Uščinaitė sako, kad dabar sulaukia daugiausia tik nuolatinių klientų iš Latvijos, tų, kurie ir prieš karantiną įprastai lankydavosi vaistinėje Lietuvoje.

Atvykstančiųjų tikslas dažniausiai ir yra vienas – apsipirkti, poilsis Lietuvoje dėl vėsesnių orų ir dar durų neatvėrusių pramogų centrų, baseinų – nevilioja. Kol kas Palangos vaistinė dar nesulaukia ir daug vietinių turistų.

Nors darbo dienomis klientų iš Latvijos srautas yra mažesnis, tačiau savaitgaliais, pasak vaistininkų, klientų jau daugiau. Tiesa, atvykstantys latviai pasakoja, kad vykdami baiminasi pasienyje besiformuojančių eilių, tačiau pastebėjo, kad jų nėra.


  2020-05-22

  Vienas komentaras apie “Latviai Palangoje ieško pigesnių vaistų”

  1. Ar čia sensacija?Mes vaziavome į Lenkiją, latviai-pas mus.Nedarykite vaistinėms reklamos.Geriau pasakokite apie tuos, kas vaistų iš vis nevartoja,arba issigyde be jų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt