P0

Koronavirusas

Mobilus punktas perkeltas į kitą arenos pusę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-22


Klaipėdos savivaldybė praneša, jog mobilus punktas, kuriame imami mėginiai koronavirusui nustatyti, perkeltas į naują vietą.

Nuo šiol jis veikia kitoje „Švyturio arenos“ pusėje, automobilių stovėjimo aikštelėje arčiau Minijos g. Skelbiama, jog mobilaus punkto adresas (Dubysos g. 10) nesikeičia, tik privažiuoti prie jo reikės iš kitos arenos pusės.

Perkelti mobilų punktą šiek tiek toliau nuo „Švyturio“ arenos, į atokesnę vietą, apsispręsta švelnėjant karantino sąlygoms ir viešose vietose didėjant žmonių srautams. Tačiau nauja vieta yra taip pat lengvai pasiekiama vykstant iš bet kurios miesto pusės ir jį rasti neturėtų būti sunku iš kitų Klaipėdos apskrities rajonų atvykstantiems gyventojams.

Apie pasikeitimus yra informuoti Karštosios koronos linijos 1808 specialistai, atvykusias transporto priemones į reikiamą vietą nukreipia ir vietoje budintys šauliai.

Primenama, kad norintys mobiliajame punkte pasitikrinti dėl COVID-19, turi registruotis Karštojoje koronos linijoje tel. 1808.


  2020-05-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt