P0

Mums rašo

Kam švaistomi pinigai?

Atvira Klaipėda

Rasa Pangonienė
2020-05-25


Puikiai nutiestas ir toliau tiesiamas medinis takas Melnragėje patiko poilsiautojams. Žingsniuoti juo už kopų, matyti pakrantę, laivus, gėrėtis augalais klaipėdiečiai atskuba čia iš pačio ryto. Bet nuostabą kelia šalia naujojo tako išdygusios šiukšlinės.

Klaipėda jau senokai pirmauja šiukšlinių „menus” kurdama nepaliaujamai. Bijau net spėlioti, kiek gali kainuoti toks naujas (vėl naujas!) šiukšlių atliekų „baldas”. Kas tokių „baldų” kūrėjas?

Ar tokios poilsiautojų atliekoms skirtos šiukšlinės turi būti kaip seifai – su užraktais, su įmantriu stalviršį ar ligonio spintelę primenančiu dizainu? Juk tokį „kūrinį” nėra lengva ir valytojui atrakinti. Spintelės-šiukšlinės šone yra spyna.

Miesto tvarkytojai gal tų tvarkdarių valytojų ir neranda, nes šį rytą taip atrodė gyventojų pamėgtas takas… Perpildytų šiukšlinių turiniu kopas ir taką jau buvo išpuošusios darbininkės varnos: tuštinti perpildytus „meno kūrinius” joms vieni niekai!

Kas mūsų mieloje savivaldybėje „laimina” nuolatinius šiukšlinių kūrėjų darbus? Ar ne keista savo talentą paskirti atliekų talpoms? Gal miestiečiai turi autorius žinoti, žinoti, kiek miestui kainuoja tokios spintelės-seifai ? Gal šalia šiukšlinės spynos pridėkime metalo lentelę su autoriaus pavarde?

Šį rytą maloniai stebino „Banglentės” kavinukės prieigos. Visos šiukšlines – paprastos, neįmantrios buvo ištuštintos, aplinka stebino švara ir tvarka.


  2020-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt