P0

Verslas

„Rimi” atidaro prekių atsiėmimo punktus Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-25


Prieš beveik tris mėnesius prekybos tinklo „Rimi“ atidaryta e. parduotuvė šią savaitę pradeda veikti ir Klaipėdoje.

Skelbiama, jog uostamiestyje įsikūrusiuose prekybos centruose „Arena” (Taikos pr. 64) ir „Molas“ (Taikos pr. 139) atidaromi Rimi.lt prekių atsiėmimo punktai.

Internetu užsakytas prekes bus galima atsiimti ir „Molo”centre esančioje „Rimi” parduotuvėje. Palmiros Mart nuotr.

Klaipėda – jau ketvirtasis šalies miestas, kurio gyventojai gali užsisakyti prekes internetu ir saugiai, be kontakto, jas atsiimti patogiose vietose įrengtuose prekių atsiėmimo punktuose.

„Karantino metu du iš trijų namų ūkių šalyje naudojosi internetinės prekybos paslaugomis. Planuojančių dažniau maisto produktus pirkti internetu ateityje – daugiau nei perkančių dabar, karantino laikotarpiu. Šie šalies gyventojų apklausos duomenys dar kartą patvirtina el. prekybos potencialą. Be to, pasauliui kovojant su koronavirusu plitimu, pirkėjai nori apsipirkti ne tik patogiai ir greitai, bet ir saugiai. Šioje situacijoje kitose šalyse, tokiose kaip Jungtinė Karalystė, Prancūzija, JAV, itin populiari prekių atsiėmimo tam skirtuose punktuose paslauga tampa aktuali ir Lietuvoje“, – pranešime cituojamas „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius Vaidas Lukoševičius.

Pirkėjai, pasirenkantys atsiimti prekes patys tam skirtuose punktuose prekybos centruose ar automobiliu „Rimi Drive“, kaip ir užsakantys prekių pristatymą nurodytu adresu, šiuo metu turi galimybę rinktis iš didesnio nei 10 000 prekių apimančio asortimento, o atsiskaityti už pirkinius per e. bankininkystę ar mokėjimo kortele ir taip išvengti nereikalingo kontakto. Pageidavimą, kad prekės būtų pristatytos be tiesioginio kontakto su parduotuvės darbuotoju ar kurjeriu, pirkėjai gali nurodyti komentarų skiltyje pateikdami užsakymą.

„Rimi“ prekių atsiėmimo punktai šiuo metu veikia Vilniuje,  Kaune ir Šiauliuose. Vilniečiai įsigytas prekes gali atsiimti ir „Rimi Drive“, veikiančiame prie „Rimi“ prekybos centro Šiaurės miestelyje.

 

 


  2020-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt