„Rimi” atidaro prekių atsiėmimo punktus Klaipėdoje

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-05-25

Prieš beveik tris mėnesius prekybos tinklo „Rimi“ atidaryta e. parduotuvė šią savaitę pradeda veikti ir Klaipėdoje.

Skelbiama, jog uostamiestyje įsikūrusiuose prekybos centruose „Arena” (Taikos pr. 64) ir „Molas“ (Taikos pr. 139) atidaromi Rimi.lt prekių atsiėmimo punktai.

Internetu užsakytas prekes bus galima atsiimti ir „Molo”centre esančioje „Rimi” parduotuvėje. Palmiros Mart nuotr.

Klaipėda – jau ketvirtasis šalies miestas, kurio gyventojai gali užsisakyti prekes internetu ir saugiai, be kontakto, jas atsiimti patogiose vietose įrengtuose prekių atsiėmimo punktuose.

„Karantino metu du iš trijų namų ūkių šalyje naudojosi internetinės prekybos paslaugomis. Planuojančių dažniau maisto produktus pirkti internetu ateityje – daugiau nei perkančių dabar, karantino laikotarpiu. Šie šalies gyventojų apklausos duomenys dar kartą patvirtina el. prekybos potencialą. Be to, pasauliui kovojant su koronavirusu plitimu, pirkėjai nori apsipirkti ne tik patogiai ir greitai, bet ir saugiai. Šioje situacijoje kitose šalyse, tokiose kaip Jungtinė Karalystė, Prancūzija, JAV, itin populiari prekių atsiėmimo tam skirtuose punktuose paslauga tampa aktuali ir Lietuvoje“, – pranešime cituojamas „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius Vaidas Lukoševičius.

Pirkėjai, pasirenkantys atsiimti prekes patys tam skirtuose punktuose prekybos centruose ar automobiliu „Rimi Drive“, kaip ir užsakantys prekių pristatymą nurodytu adresu, šiuo metu turi galimybę rinktis iš didesnio nei 10 000 prekių apimančio asortimento, o atsiskaityti už pirkinius per e. bankininkystę ar mokėjimo kortele ir taip išvengti nereikalingo kontakto. Pageidavimą, kad prekės būtų pristatytos be tiesioginio kontakto su parduotuvės darbuotoju ar kurjeriu, pirkėjai gali nurodyti komentarų skiltyje pateikdami užsakymą.

„Rimi“ prekių atsiėmimo punktai šiuo metu veikia Vilniuje,  Kaune ir Šiauliuose. Vilniečiai įsigytas prekes gali atsiimti ir „Rimi Drive“, veikiančiame prie „Rimi“ prekybos centro Šiaurės miestelyje.

 

 

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

„Rimi" prašo pirkėjų grąžinti vieną prekę

UAB „Rimi Lietuva” informuoja, jog skubiai nuo liepos 3 iki 17 d. vykdo galimai nesaugaus maisto pašalinimą iš rinkos ir ...
2024-07-05
Skaityti daugiau

Spyglys

Apmokestinti parkingą prie krepšinio arenos ir baseino!*

Kad būtų teisibe: išmintingoji Klaipėdos valdžia nuo liepos 1 d. apmokestino vietine rinkliava automobilių stovėjimą prie futbolo stadiono Sportininkų gatvėje ...
2024-07-01
Skaityti daugiau

Verslas

Kur prekių krepšelis pigiausias ir kur - brangiausias

Birželio mėnesį dažno vartojimo prekių krepšelis pigiausias yra prekybos tinkle „Lidl“, brangiausias – „Norfoje“, rodo slapto pirkėjo ir rinkos tyrimų ...
2024-06-10
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This