Naujame ir Senajame turguose – vasaros sutiktuvės

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-05-27

Vyriausybei sušvelninus karantino sąlygas vasaros sutiktuvėms Klaipėdos Naujajame turguje šį savaitgalį, gegužės 29-30 dienomis, susirinks apie 30 prekybininkų iš visos Lietuvos ir Latvijos, neskaičiuojant nuolat turgavietėje dirbančių prekeivių. Į Senąjį turgų specialiai atvažiuosiantys prekybininkai rinksis šeštadienį.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Kaip pastebi Klaipėdos „Naujojo turgaus“ direktorius Viačeslav Karmanov, atšilus orams turgavietėse visada padaugėja ir pirkėjų, ir pardavėjų. Ypač prekybininkų gretos pagausėja pasibaigus mokslo metams, kai vaisių, uogų ir daržovių pardavėjams į pagalbą ateina atostogauti pradėję jų vaikai ir anūkai. Tuomet visiškai užsipildo Naujojo turgaus lauko prekyvietė, kur dabar karaliauja sodinukų ir lauko gėlių pardavėjai.

Dar viena vasaros sezono prekybininkų kategorija – savo soduose ir daržuose derlių užauginę senjorai, o kiek vėliau – miško gėrybių rinkėjai.

Pastebima, kad Klaipėdos turgaviečių pirkėjų gretas jau papildė į pajūrį poilsiauti atvykstanti publika iš visos Lietuvos.

„Vasarą rūkytos žuvies, mėsos gaminius ar žalumynus pas mus perka ne tik poilsiautojai, bet ir maitinimo įstaigų savininkai ar perpardavinėtojai. Tik oras atšyla, prekybos pagyvėjimas iškart jaučiamas. Kiekvieną savaitgalį pas mus iš įvairių šalies vietų suvažiuoja iki 15 prekybininkų, kurie su savo auto vagonėliais dažniausiais įsikuria mašinų stovėjimo aikštelėje. Bet šį savaitgalį vietas užsirezervavo dar per 30 prekybininkų, amatininkų, tautodailininkų, tad bus užpildytos visos Naujojo turgaus teritorijos erdvės“, – sakė turgavietės direktorius.

Klaipėdos Senajame turguje prekybos bumas bus šeštadienį, gegužės 30-ąją. Čia lauko prekybą pagyvins apie 15 atvyksiančių prekybininkų.

„Jau trečius metus migruojantys prekybininkai reguliariais pasirenka mūsų turgavietes, todėl galiu konstatuoti, kad tarp Klaipėdos pirkėjų ir čia atvykstančių pardavėjų jau susiklostė tamprus ryšys – abipusė meilė“, – juokavo V. Karmanov.

Pasak šiuo metu ir Naujajam, ir Senajam turgui vadovaujančio direktoriaus, pirkėjų klausimai dažnai kartojasi: ar bus latviškų sūrių, ar atvažiuos aliejaus spaudėjai, ar medelynas atveš sodinukų.

„Į visus klausimus šįkart galiu atsakyti „Taip“. Kas anksčiau yra prekiavę mūsų turgavietėje, rezervavo vietas ir šiam savaitgaliui, vasaros sezono sutiktuvėms. Tik nepamirškime saugoti vieni kitus – turguje kaukės ir kitos asmens apsaugos priemonės dar privalomos“, – sako vadovas.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Atšauks turgaus pastatų aukcioną

Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus antradienį pareiškė, jog savivaldybės valdomos bendrovės Naujasis turgus paskelbtas pastatų komplekso aukcionas bus atšauktas – tokį ...
2024-07-02
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Turgaus aikštės rekonstrukcijos projektas – vis dar gimdytojų įsčiose 

Dar 2017-aisiais Klaipėdos savivaldybės inicijuotas Turgaus aikštės atnaujinimo projektas iki šiol neišlipo iš popierinės stadijos.   Jau daugiau nei ketverius ...
2024-05-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Turguje pirmauja Vėgėlė*

Kol šiltą savaitgalį mūsų miestelio centre šurmuliuoja Silkės festivalis, pietinėje miesto dalyje irgi netrūksta žuvų. Naujajame turguje taip pat vyksta ...
2024-05-04
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This