P0

Verslas

„Aditės“ paramos dėka Delfinų terapijos centras plečia veiklą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-28


Rotary klubas „Aditė“, vienijantis uostamiesčio verslininkes, ketvirtadienį perdavė Lietuvos jūrų muziejui 14 280 eurų paramą.

Jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė sako, kad karantino metu tai prilygsta stebuklui: surinktos lėšos bus panaudotos vaikų socialinių įgūdžių kambariui įkurti.

Paramos perdavimas vyko senamiesčio kavinėje „Max Coffee“ ne be priežasties – šio kavinių tinklo įkūrėjai prisidėjo aukodami lėšas nuo svečių išgertų kavos puodelių skaičiaus. Alfonso Mažūno nuotr.

„Dabar kaip tik įrenginėjame virtuvėlę. Čia vaikai, turintys sutrikimų, galės ugdyti mums visiems įprastus, kasdienius įgūdžius, kurių jie, skirtingai, nei mes, turi išmokti”, – Jūrų muziejaus pranešime spaudai cituojama terapijos Delfinų centro vadovė dr. Brigita Kreivinienė.

Pasak centro vadovės, socialiniai įgūdžiai yra ne tik kalba, judesys ar gebėjimai. Žmogus visada gyvena sociume, todėl ne mažiau yra svarbu ir gebėti apsitarnauti, susitvarkyti savo aplinką, savarankiškai orientuotis ir jausti socialinį kontekstą. Tokių interaktyvių socialinių įgūdžių ugdymas ir yra svarbiausias siekis Delfinų terapijos centre, įrengiant socialinių įgūdžių kambarį.

Delfinų terapijos centrą ir Rotary klubą „Aditė“ jungia nevienadienė draugystė. Šis klubas – vienas pagrindinių centro rėmėjų, prisijungęs prie centro veiklos nuo pirmųjų dienų: padėjo įrengti ir dabar išlaiko Delfinų terapijos centro Dailės, smėlio ir keramikos kambarį, inicijavo stovyklą ir padovanojo vaikams su negalia draugystę su delfinais, „Rotariados“ renginio delfinariume metu surinktos lėšos padėjo įsigyti Delfinų terapijos centro baldus bei sukurti jaukią aplinką, atvykstančioms čia šeimoms. „Aditės“ parėmė ir delfinų ir žmonių gerovės mokslinis tyrimą, jos dėka centre atsirado modernus defibriliatorius.

Klubo prezidentė Diana Šileikienė, įteikdama dovaną, dėkojo visiems prisidėjusiems: verslo organizacijoms, pavieniams asmenims, asociacijoms. Prie „Aditės“ paramos rinkimo akcijos prisidėjo Palangos bei „Chicagoland“ Rotary klubai, klaipėdiečių paaukoti 2 % GPM , UAB NT Market, paramos renginys “daugiau NEI MADA”, UAB “Jūrų agentūra Forsa”, UAB ” SEA CONNECT”, „Atranka 360º“, „THOKRIDIMA“ , Mogens Petersson.

Paramos perdavimas vyko senamiesčio kavinėje „Max Coffee“ ne be priežasties – šio kavinių tinklo įkūrėjai prisidėjo aukodami lėšas nuo svečių išgertų kavos puodelių skaičiaus.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2020-05-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt