P0

Verslas

Klaipėdos pramonininkų asociacija išsirinko naują prezidentą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-28


Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) nariai nauju prezidentu išrinkto bendrovės „VMG Holdings Ltd” direktorių Egidijų Mockų. Jis pakeis dvejus metus asociacijai vadovavusį Darių Butvydą.

Egidijus Mockus.

„Šiandien verslui laikytis išvien, burtis, palaikyti vieniems kitus, ieškoti sprendimų ir dialogo tiek su miesto, tiek su šalies valdžia, aktyviau dalyvauti kuriant įstatymus yra labai svarbu. Asociacija turi savo atstovus ne vienoje svarbioje institucijoje, yra miesto Ekonominės plėtros strategijos partnerė. Reikia toliau plėsti bendradarbiavimą, atstovaujant verslo interesams Klaipėdos krašte“, – pranešime cituojamas E. Mockus.

Dvejus metus asociacijai vadovavęs Darius Butvydas teigia besidžiaugiantis, kad KPA šiandien yra viena stipriausių verslo visuomeninių organizacijų mieste, kad jos nariai aktyviai įsitraukę ir verslui atstovauja daugiau nei dešimtyje institucijų, tokių kaip Regionų plėtros taryba, Klaipėdos ekonominės plėtros taryba, Klaipėdos miesto trišalė taryba ir kt.

KPA vienija per 50 socialiai aktyvių Klaipėdos krašto įmonių nuo uoste ir LEZ įsikūrusių pramonės, transporto bendrovių iki bankų atstovybių ir advokatų kontorų. Būdama aktyvia Lietuvos pramonininkų konfederacijos nare, naudojasi galimybe dalyvauti įstatymų aktualių pramonei ir verslui kūrime LR Vyriausybėje ir Seime. Asociacijos nariu neseniai tapo ir Klaipėdos universitetas.


  2020-05-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt