P0

Transportas

Švelnėja reikalavimai autobusų keleiviams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-28


Vyriausybei sušvelninus karantino režimą, „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) praneša keičiantis ir kai kurias važiavimo miesto autobusais taisykles.

Nuo šiol keleiviams leidžiama užimti visas sėdimąsias salono vietas, nebelieka šachmatinio sėdynių žymėjimo. Tai pat vairuotojo atitvėrimo juosta perkeliama arčiau vairuotojo ir keleiviai galės sėsti į priekines sėdynes.

Tačiau ir toliau viešajame transporte keleiviams privaloma dėvėti kaukes, o  stovint laikytis 1 metro atstumo vienam nuo kito. Vairuotojai  ir toliau bilietų salone nepardavinės, įlipti ir išlipti irgi reikės per vidurines duris. Tuo metu priemiesčio maršrutuose lieka galioti leidimas vežti tik sėdinčius keleivius.

Nors šie pokyčiai įsigalios nuo birželio 1 dienos, KKT skelbia, jog jau nuo šio savaitgalio sodų maršrutuose į Aisę (Tolupį), Šernus, Dituvą (27,28,34,40,41,42 numerių autobusai) bei kituose priemiesčio maršrutuose atitvėrimo juosta bus perkelta arčiau vairuotojo, taip keleiviams suteikiant daugiau sėdimųjų vietų.


2020-05-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt