P0

Regionas

30-mečio proga – apdovanojimai ir padėkos ugniagesiams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-29


Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas mini savo veiklos 30-metį. Jubiliejaus proga už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė apdovanojo ir pareiškė padėkas grupei pareigūnų.

Tarp jų – ir ugniagesiai iš Klaipėdos bei Skuodo.

Ministrė padėkas pareiškė uostamiesčio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos komandos viršininkui, vidaus tarnybos majorui Valdui Kundrotui, valdybos viršininko pavaduotojui, vidaus tarnybos pulkininkui leitenantui Mindaugui Lapui, šios valdybos komandos viršininkui, vidaus tarnybos majorui Rokui Danilevičiui ir Skuodo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniajai inspektorei vidaus tarnybos kapitonei Dainorai Naujokienei.

INFORMACIJA 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas buvo įkurtas 1990 m. gegužės 29 d. tuometinės ministrės pirmininkės Kazimieros Prunskienės nutarimu Nr. 185. 2005 m. prie jo prijungtas Civilinės saugos departamentas, 2006 m. – Bendrasis pagalbos centras. 

Valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje šiuo metu dirba 4 tūkst. darbuotojų, iš jų per 2600  – ugniagesių gelbėtojų. Vien šiemet jie užgesino per 5 tūkst. gaisrų ir atliko beveik tiek pat gelbėjimo darbų, išgelbėjo 172 žmones.


2020-05-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt