P0

Fotoreportažai, Svarbu, Vasara

Vasarai neprasidėjus – Naujosios perkėlos apgultis (6)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-05-31


Atšilę orai paskutinį pavasario savaitgalį prie jūros sukvietė būrius poilsiautojų. Sekmadienį antroje dienos pusėje prie Naujosios perkėlos nutįsusi grįžtančiųjų iš Neringos automobilių eilė priminė vidurvasarį. Vakarop eilėje prie kelto teko palaukti apie valandą.

Pasak Smiltynės perkėlos dispečerinės darbuotojos, iš ryto nemažas automobilių srautas buvo besikeliančiųjų į Kuršių neriją, o po pietų prasidėjo atvirkštinis procesas – padaugėjo grįžtančiųjų į žemyninę dalį.

„Nuo 11 val. pradėjome dirbti be pertraukų, automobilių srautas gana nemažas, visą dieną, išskyrus anksti ryte, dirbo ir dirba visi trys keltai”, – sakė ji.

Dar ilgesnė eilė susidarė prieš 18 val. Joje jau teko palaukti apie valandą. Palmiros Mart nuotr.

Išsiilgę šilumos bei nuvarginti karantino, į antrąją Smiltynę sekmadienį nemažai traukė ir vietinių klaipėdiečių, daugelis irgi ratuotų: šiuos paplūdimius labiausiai yra pamėgę dviratininkai ir paspirtukininkai, mat pėsčiomis iki jūros į kalną klampoti yra gana varginantis dalykas.

Nors prie jūros, kaip žadėta, jau buvo pastatytos persirengimo kabinos, sekmadienį dar paplūdimiai vienas nuo kito nebuvo atskirti riboženkliais, žyminčiais moterų, vyrų ar nudistų valdas ir bendrą pliažą.

O ir besimaudančių jūroje dar nesimatė – Baltijos jūros vanduo ties Klaipėda šiuo metu sušilęs tik iki 12 laipsnių, ties Nida – vos iki 10-ies.

Šioje vietoje įprastai būna Moterų paplūdimys, tačiau ko kas tai skelbiančio riboženklio dar nepastatyta. Palmiros Mart nuotr.


2020-05-31

6 komentarai “Vasarai neprasidėjus – Naujosios perkėlos apgultis”

 1. “Niekas nesigiria. Tiesiog čia atsakymas tiems kurie verkė jog pakėlus įvažiavimo mokestį niekas nebe važiuose į Neringą.”
  Atsibusk. Dar ne sezonas, užtai visi ir varo paskutinius kartus. Pažiūrėsime, kas bus po birželio 15

  • Galiu kirst lažybu jog bus tas pats. Na nebent bus blogi orai arba vėl gražintų griežta karantiną.

  • Nepirmas svaitgaliais su kamščiais prie kelto. Karantinas ir pakeltas ekologinis mokestis nieko nepakeitė.

  • Beprotis giriasi, kad yra beprotis. Karantinas dar nesibaigė, o jau surengta
   nemokama puota puspročiams ir tuo pačiu neužmiršta pasireklamuoti.

  • Niekas nesigiria. Tiesiog čia atsakymas tiems kurie verkė jog pakėlus įvažiavimo mokestį niekas nebe važiuose į Neringą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt