P0

Miestas

Atnaujins „Žvejo“ skulptūros fontaną (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-02


Pradėtas remontuoti Dangės krantinėje, ties rotuše, šalia vienos seniausių miesto skulptūrų – „Žvejo“ – esantis fontanas. Anot savivaldybės pranešimo, pasigėrėti vandens purslais čia bus galima ne anksčiau kaip liepos pabaigoje.

Išoriškai fontano išvaizda nepakis.

„Bus ardomos betoninės laikančiosios konstrukcijos, tvarkoma hidroizoliacija, įrengta nauja gelžbetoninė fontano plokštė, tvarkomos temperatūrinės, deformacinės siūlės ir, svarbiausia, bus keičiamas sugedęs siurblys, filtras, taip pat – vandens purkštukai“, – pranešime cituojamas Klaipėdos savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė.

Fontano remonto darbai pagal sutartį turi būti atlikti per du mėnesius.

Sutartis pasirašyta su UAB „Laiska“, bendrų projektų su šiuo rangovu Klaipėdos savivaldybė, pasak I. Šakalienės, iki šiol neturėjo.

Fontano remonto darbai miestui kainuos apie 28 tūkst. eurų.

Kiti uostamiesčio fontanai Klaipėdoje tradiciškai buvo įjungti Motinos dienai, pirmąjį gegužės savaitgalį.


2020-06-02

Vienas komentaras apie “Atnaujins „Žvejo“ skulptūros fontaną”

  1. toj savivaldybės ūkio skyriuje visiški. Dirbs iki liepos galo , t.y. visą vasarą. Per vasarą tvoros vietoj fontano tikgerai kad merui po langais, nes normaliam tai sarmata būtų nors prieš svečius . Savi kaip visada, pakentės. Tai ko jūs praėjusį rudenį neskelbėte pirkimo ir per žiemą nedirbote? Rudenį panašu baigs derinimo darbus ir per žięmą vėl viskas “išsiderins” ir užrudys. Vėl remontuos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt