P0

Miestas

Išrinko „Kaimynų kaimynus“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-02


Paskutinį gegužės penktadienį minima Europos kaimynų diena.

Ta proga kartu su bendruomenėmis šią dieną minėdavę Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai šiemet dėl vis dar galiojančio karantino nutarė paminėti kitaip – paskelbę „Kaimynų kaimyno“ konkursą, o verčiausią šio titulo žmogų rinkti pasiūlė patiems gyventojams.

Klaipėdiečiai Saulius Liekis ir Sigitas Stankūnas išrinkti kaimynų kaimynais. Policijos nuotr.

Bendruomenės pareigūnai teigia sulaukę šūsnies istorijų iš visos apskrities, pasakojusių apie šaunius, šalia gyvenančius žmones, buriančius, savo darbais įkvepiančius kitus bendruomenės narius.

Uostamiestyje pietinės miesto dalies „Kaimynų kaimynu“ išrinktas Sulupės seniūnaitis, policijos rėmėjas Saulius Liekis sako, kad jam didžiausias įvertinimas yra tai, jog aplink daugėja geranoriškai nusiteikusių žmonių – ir norinčių padėti ištikus bėdai, ir tiesiog kieme pasodinančių gėlių ar pašluojančių nukritusius lapus.

Šiaurinės uostamiesčio dalies titulo nugalėtojas Paupių bendruomenės narys Sigitas Stankūnas teigia, kad būti kaimynišku daug pastangų nereikia – tik su kaimynais elgtis taip, kaip norėtum, jog su tavimi būtų elgiamasi. Abu yra Saugios kaimynystės grupių vadovai.

Išrinkti verčiausius „Kaimynų kaimyno“ titulo Klaipėdos apskrities policijos bendruomenės pareigūnams nebuvo lengva, todėl padėkomis ir atminimo dovanėlėmis apdovanoti nuspręsta ne tik konkurso nugalėtojus, bet ir visus nominuotuosius.

Pirmą kartą Kaimynų diena buvo paminėta 1999 m. Prancūzijoje, nuo tada kaimynų susitikimai rengiami visoje Europoje.


  2020-06-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt