P0 mobilus

Vasara

Jau galima registruotis į iš dalies finansuojamas vasaros stovyklas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-02


Švietimo, mokslo ir sporto ministerija informuoja, kad mokinių tėvai, vaikai jau gali rinktis vaikų vasaros stovyklas, kurios yra iš dalies finansuojamos europinėmis lėšomis.

Šiemet Švietimo mainų paramos fondo administruojamo TAPK2 projekto lėšomis organizuojama 18 stacionarių stovyklų, kurių dalis yra ir Klaipėdos apskrityje.

MSchottlander1 (commons.wikimedia.org) nuotr.

Stovyklos vyks keliomis pamainomis.

Tikimasi, kad 7–10 dienų trukmės edukacinėse programose šiemet dalyvaus apie 2,2 tūkst. vaikų. Europos socialinio fondo lėšomis apmokama 30 proc. stovyklos kainos. Socialiai remiamų šeimų vaikams dengiama 95 proc. stovyklos kainos. Neįgaliems, gausių šeimynų ir imigrantų vaikams (jie sudaro apie 5 proc. stovyklautojų) taip pat bus apmokama 95 proc. stovyklos kainos.

Tėvai, norintys rezervuoti vietą stovykloje, turėtų kreiptis tiesiogiai į stovyklų organizatorius kontaktais, nurodytais stovyklų aprašymuose. Stovyklų organizatoriai pateiks detalesnę informaciją apie programas, pamainas, kainą ir kt. Stovyklų aprašymai ir kontaktai skelbiami TAPK2 projekto svetainėje.

Kadangi šiemet dėl pandemijos atšaukta vasarą turėjusi vykti Moksleivių dainų šventė, sutaupytos 2,5 mln. eurų lėšos švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus įsakymu skirtos vaikų vasaros stovykloms ir kitoms neformaliojo vaikų švietimo veikloms. Pinigai bus paskirstyti savivaldybėms pagal vaikų skaičių. Savivaldybės gautas lėšas paskirstys stovykloms ir kitoms neformaliojo vaikų švietimo veikloms finansuoti. Ministerija rekomenduoja prioritetą skirti mokiniams, turintiems didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių, gaunantiems socialinę paramą, taip pat tiems švietimo teikėjams, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendina ne savivaldybė ir ne valstybė.


2020-06-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt