P0

Miestas

Rotarietės perdavė paramą „Vilties linijai”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-02


Klaipėdos ROTARY klubas ADITĖ perdavė tradicinio bendruomenės renginio „Moterų forumas” metu surinktas paramos akcijos lėšas emocinės paramos tarnybai suaugusiesiems „Vilties linija”.

Lyčių tapatybės problemoms skirto Rotary moterų forumo rengėjų ADITĖS klubo moterų teigimu, dėl iškart po renginio užgriuvusio karantino, liko nespėtas įvykdyti įsipareigojimas – emocinės paramos tarnybai suaugusiesiems „Vilties linijai” surinktų paramos lėšų perdavimas.

Rotariečių dėka visi norintys galėjo nemokamai klausytis įdomių pranešimų ir buvo kviečiami prisidėti tik prie paramos akcijos, kurios metu bendromis jėgomis buvo surinkta 900 eurų suma. Pinigus moterys įteikė Klaipėdos psichikos sveikatos centro vyr. gydytojui Aleksandrui Slatvickiui, vienam iš „Vilties linijos” iniciatorių.

fotopolis.lt nuotr.

„Grįžtame prie savo veiklos po visus ištikusio šoko, užgriuvusio iškart po forumo  – renginys vyko kovo 7 dieną. Šie keli mėnesiai apvertė visų gyvenimus, vertybes ir veiklas, todėl nespėjom nei pasidalinti įspūdžiais, nei viešai padėkoti visiems dalyviams, nei perduoti lėšų. Dabar jau pamažu grįžtam ir pirmiausia norim padaryti paliktus namų darbus – įvykdyti įsipareigojimą, duotą visuomenei ir svečiams aukotojams. Nors lėšos buvo renkamos vyrų ir moterų pagalbos linijoms dėl jų lytiškumo problemų, manome, kad dabar, iš tikro, tos tiesioginės pirmosios pokalbio pagalbos reikia dar labiau nei anksčiau. Forumo metu buvo dažnai kartojama apie didesnį jautrumą vieni kitiems. Ko gero, kuo toliau, tarpusavio jautrumo, atidos ir atjautos reiks vis daugiau. Vilties pagalbos linija mums teikia vilties, kad joks žmogus šiame pasaulyje nėra paliktas vienas”, – pranešime cituojama Diana Šileikienė, šių metų ROTARY klubo ADITĖ prezidentė.

ROTARY Moterų forumas – tradicinis renginys, skiriamas moterų problemų aptarimui ir viešinimui bei moterų bendrystei. Šiemet jis buvo skiriamas lyčių tapatybės problematikos aptarimui įvairiais aspektais. Forume, kurio pavadinimas buvo „Lyčių tapatybės, stereotipai ir nauji tarpusavio santykių kontraktai arba kaip orientuotis naujame lyčių pasaulyje?” savo pranešimus skaitė žinomi specialistai, savo sričių profesionalai.


  2020-06-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt