P0

Regionas

Atnaujins Nidos dviračių ir pėsčiųjų taką (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-03


Neringos planuose – dar vieno pėsčiųjų ir dviračių tako atnaujinimas. Numatoma tvarkyti palei pajūrio apsauginį kopagūbrį einantį taką, jungiantį Nidos pietinį ir centrinį paplūdimius.

Numatomas tvarkyti 1, 7 km ilgio takas yra itin populiarus tarp į paplūdimius pėsčiomis ar dviračiais traukiančių vasarotojų bei pasivaikščiojimų mėgėjų. Esamas tako plotis nebeatitinka juo besinaudojančių žmonių srauto. Be to, tako danga yra susidėvėjusi ir nereprezentatyvi, iškilnota šalia augančių medžių šaknų.

Rekonstrukcijos metu bus ne tik atnaujinta esama asfalto danga, bet ir įgyvendintos eismo saugumo priemonės. Rekonstrukcijos projektas parengtas taip, kad žmonės su negalia galėtų laisvai ir saugiai judėti.

Tako sutvarkymo darbai vyks dviem etapais. Europos Sąjungos (ES) lėšomis bus rekonstruota I etapo pėsčiųjų ir dviračių tako atkarpa, siekianti 0,8 km. Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšomis bus įgyvendinami antrojo etapo darbai – rekonstruota likusi 0,9 km tako atkarpa.

Šiuo metu vyksta rekonstrukcijos darbų viešojo pirkimo procedūros. Projektą numatoma įgyvendinti bei užbaigti abiejų etapų darbus iki šių metų pabaigos.

Bendras projekto biudžetas siekia 174 285 Eur, iš jų – 114 491 Eur ES, 39 590 Eur valstybės biudžeto ir 20 204 Eur – Neringos savivaldybės biudžeto lėšos.


  2020-06-03

  2 komentarai “Atnaujins Nidos dviračių ir pėsčiųjų taką”

  1. AvatarRaisa (IP: 78.57.241.95)

   Džiaugiuosi,kad tskas bus daromas,nes jis tikrai būtinas.Smagu juo pasivaikščioti .AČIU LABAI.

  2. AvatarLinas (IP: 90.131.35.40)

   O kada tvarkysit dviračių taką i Juodkrantę?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt