P0

Svarbu, Švietimas

Universitetas nori nerealios kainos? (4)

Avatar

Martynas Vainorius
2020-06-03


Sausį neįvykus trijų Klaipėdos universitetui (KU) jau nebereikalingų stambių nekilnojamojo turto objektų aukcionui alma mater bandymas juos vėl pardavinėti už tokią pačia kainą neišdegė.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Trečiadienį paaiškėjo, kad ir į šį aukcioną niekas neužsiregistravo.

KU bandė parduoti buvusį Socialinių mokslo fakulteto pastatų kompleksą Minijos g. 153. Už 1984 m. pastatytus du statinius, kurių bendras plotas siekia daugiau nei 5500 kv. m, norima gauti mažiausiai 2,5 mln. Eur.

Švietimo vidus

Malūnininkų gatvėje esančio 1974 m. statybos 4890,77 kv. m. ploto bendrabučio ir jam priklausančio garažo pradinė kaina siekė 1,8 mln. Eur.

O už buvusio Tęstinių studijų instituto pastatą Sportininkų gatvėje, kuriame miesto savivaldybė svarstė įkurti Jūrų kadetų mokyklą, universitetas abu kartus tikėjosi gauti ne mažiau nei 2,4 mln. Eur. Šio 1954 m. statytos pastato plotas siekia 6496,57 kv. m.

Anot KU atstovų, dabar speciali komisija spręs, ar mažinti pradines pastatų kainas ir rengti kitą aukcioną. Ketvirtadienį jau buvo paskelbta, kad pradinė Minijos gatvėje esančių objektų kaina mažinama iki 1,932 mln. Eur. Malūnininkų g. bendrabutis su garažu nupigintas iki 1,505 mln. eurų, o Sportininkų g. pastato pradinė kaina nuleista iki 2,127 mln. eurų.

Kitas aukcionas numatytas birželio pabaigoje.


2020-06-03

4 komentarai “Universitetas nori nerealios kainos?”

  1. Reikėtų nurodyti – prie pastatų esančius sklypus ir jų rinkos vertę ( jei pastatai su žeme parduodami ) . Minijos g. 153. yra stadionas, jei jis priskiriamas pardavimui – tai didžiulis plotas , sporto salė statyta Jūrininkų mokyklai- vėliau tapusiai KU socialiniu fakultetu . Nuo krovos darbų ir nuo gatvės ten toks triukšmas – kad neidavo vasarą atidaryt langų .

  2. Ten jei kas ir domintų, tai žemė. Visą kitą galit susikišt kur norit, juokdariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt