P0

Kriminalai ir nelaimės

Girtas vilkiko vairuotojas apgadino puspriekabę, girta moteris – kelis automobilius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-04


Klaipėdos policijos paros suvestinėse žinios apie prie vairo sučiuptus girtus vairuotojus tapo kasdienybe. Šį kartą – dar du panašūs atvejai, kurie neapsiėjo be pasekmių tiek nuo jų nekentėjusiems, tiek patiems vairuotojams.

Trečiadienį apie 18.12 val. Baltijos pr., Klaipėdoje, 44 metų sunkvežimio DAF vairuotojas iš Baltarusijos, parkuodamasis kelte, turėjusiame plaukti į Karlshamną (Švedija), veidrodžiu kliudė stovinčią puspriekabę. Vairuotojui nustatytas 2,10 prom. girtumas. Jis uždarytas į areštinę, jo vairuotas vilkikas grąžintas į krantą.

Tuo metu naktį į ketvirtadienį, apie 0.45 val., Smilties Pylimo g. buvo sulaikyta 29 metų moteris. Nustatyta, kad tuo po pusiaunakčio ji, vairuodama automobilį „Citroen C4“, I. Kanto g. apgadino kelis automobilius ir pasišalino iš įvykio vietos.

Moteris į alkoholio matuoklį įpūtė 1,85 prom. ir irgi atsidūrė areštinėje.


2020-06-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt