P0

Kriminalai ir nelaimės

Girtas vilkiko vairuotojas apgadino puspriekabę, girta moteris – kelis automobilius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-04


Klaipėdos policijos paros suvestinėse žinios apie prie vairo sučiuptus girtus vairuotojus tapo kasdienybe. Šį kartą – dar du panašūs atvejai, kurie neapsiėjo be pasekmių tiek nuo jų nekentėjusiems, tiek patiems vairuotojams.

Trečiadienį apie 18.12 val. Baltijos pr., Klaipėdoje, 44 metų sunkvežimio DAF vairuotojas iš Baltarusijos, parkuodamasis kelte, turėjusiame plaukti į Karlshamną (Švedija), veidrodžiu kliudė stovinčią puspriekabę. Vairuotojui nustatytas 2,10 prom. girtumas. Jis uždarytas į areštinę, jo vairuotas vilkikas grąžintas į krantą.

Tuo metu naktį į ketvirtadienį, apie 0.45 val., Smilties Pylimo g. buvo sulaikyta 29 metų moteris. Nustatyta, kad tuo po pusiaunakčio ji, vairuodama automobilį „Citroen C4“, I. Kanto g. apgadino kelis automobilius ir pasišalino iš įvykio vietos.

Moteris į alkoholio matuoklį įpūtė 1,85 prom. ir irgi atsidūrė areštinėje.


  2020-06-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt