P0

Regionas

Karklės bėdą tikisi išspręsti su investuotojo pagalba

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-08


Klaipėdos rajono savivaldybė planuoja Karklėje, ties Olando kepure, sukurti patogesnę infrastruktūrą. Ieškoma privataus investuotojo, kuris ne tik įrengtų patogią automobilių stovėjimo aikštelę, bet ir kartu sukurtų naują erdvę, kurioje galėtų veikti verslas, teikiantis įvairias paslaugas.

Pasak mero pavaduotojos Audronės Balnionienės, tokiu būdu būtų išspręstos automobilių statymo problemos, o lankytojai gautų paslaugas, kurių šiuo metu čia nėra. Dabar čia neretai savaitgaliais transporto priemonių nėra kur statyti, o tai kelia nepatogumų ne tik vietos gyventojams, bet ir atvykstantiems.

„Tad mes ir ieškome būdų, kaip šią problemą išspręsti. Savivaldybė Karklėje šalia Placio gatvės turi beveik dviejų hektarų dydžio sklypą. Ir matome galimybę, kaip jį būtų galima išnaudoti. Jei atsirastų privatus investuotojas, kuris šioje vietoje sukurtų reikiamą infrastruktūrą, galėtumėme atlaisvinti Olando kepurę nuo automobilių, o lankytojams šio objekto lankymą padarytumėme dar patogesnį“, – pranešime cituojamas ir Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Savivaldybė planuoja parengti sklypo investicijų projektą, kuriame būtų išnagrinėti įvairūs šios vietos vystymo scenarijai. Todėl potencialūs investuotojai kviečiami teikti pasiūlymus, kokias komercines veiklas būtų galima įtraukti į investicijų projektą. Vėliau bus skelbiamas konkursas ir atrinktas privatus partneris, įgyvendinsiantis šį projektą.

„Daugelis šalies lankytinų objektų šalia turi ir erdves, kur vyksta smulki prekyba, teikiamos maitinimo paslaugos ir, aišku, yra patogios automobilių stovėjimo vietos. Prie Olando kepurės to nėra ir girdime žmonių pastebėjimų, jog tai būtina. Jei atsirastų privatus investuotojas, kuris savo lėšomis įrengtų patogią automobilių stovėjimo aikštelę, o šalia įsikurtų ir visuomeninės ar komercinės paslaugos, sukurtume naują erdvę bei išspręstume ir vieną didžiausių problemų – nevaldomus automobilių srautus“, – teigia A. Balnionienė.

Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia potencialius investuotojus teikti pasiūlymų dėl žemės sklypo vystymo Karklės kaime. Turintys pasiūlymų ar klausimų gali kreiptis į savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiąjį specialistą Mindaugą Šatkų, tel. (8 46) 452062, 8 683 26073, el. p. mindaugas.satkus@klaipedos-r.lt. Pasiūlymų laukiama iki šių metų liepos 1 d.


2020-06-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt