Karklės bėdą tikisi išspręsti su investuotojo pagalba

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-06-08

Klaipėdos rajono savivaldybė planuoja Karklėje, ties Olando kepure, sukurti patogesnę infrastruktūrą. Ieškoma privataus investuotojo, kuris ne tik įrengtų patogią automobilių stovėjimo aikštelę, bet ir kartu sukurtų naują erdvę, kurioje galėtų veikti verslas, teikiantis įvairias paslaugas.

Pasak mero pavaduotojos Audronės Balnionienės, tokiu būdu būtų išspręstos automobilių statymo problemos, o lankytojai gautų paslaugas, kurių šiuo metu čia nėra. Dabar čia neretai savaitgaliais transporto priemonių nėra kur statyti, o tai kelia nepatogumų ne tik vietos gyventojams, bet ir atvykstantiems.

„Tad mes ir ieškome būdų, kaip šią problemą išspręsti. Savivaldybė Karklėje šalia Placio gatvės turi beveik dviejų hektarų dydžio sklypą. Ir matome galimybę, kaip jį būtų galima išnaudoti. Jei atsirastų privatus investuotojas, kuris šioje vietoje sukurtų reikiamą infrastruktūrą, galėtumėme atlaisvinti Olando kepurę nuo automobilių, o lankytojams šio objekto lankymą padarytumėme dar patogesnį“, – pranešime cituojamas ir Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Savivaldybė planuoja parengti sklypo investicijų projektą, kuriame būtų išnagrinėti įvairūs šios vietos vystymo scenarijai. Todėl potencialūs investuotojai kviečiami teikti pasiūlymus, kokias komercines veiklas būtų galima įtraukti į investicijų projektą. Vėliau bus skelbiamas konkursas ir atrinktas privatus partneris, įgyvendinsiantis šį projektą.

„Daugelis šalies lankytinų objektų šalia turi ir erdves, kur vyksta smulki prekyba, teikiamos maitinimo paslaugos ir, aišku, yra patogios automobilių stovėjimo vietos. Prie Olando kepurės to nėra ir girdime žmonių pastebėjimų, jog tai būtina. Jei atsirastų privatus investuotojas, kuris savo lėšomis įrengtų patogią automobilių stovėjimo aikštelę, o šalia įsikurtų ir visuomeninės ar komercinės paslaugos, sukurtume naują erdvę bei išspręstume ir vieną didžiausių problemų – nevaldomus automobilių srautus“, – teigia A. Balnionienė.

Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia potencialius investuotojus teikti pasiūlymų dėl žemės sklypo vystymo Karklės kaime. Turintys pasiūlymų ar klausimų gali kreiptis į savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiąjį specialistą Mindaugą Šatkų, tel. (8 46) 452062, 8 683 26073, el. p. mindaugas.satkus@klaipedos-r.lt. Pasiūlymų laukiama iki šių metų liepos 1 d.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Regionas

Duris atvėrė atnaujintas Priekulės socialinių paslaugų centras

Veiklos dvidešimtmetį minintis Priekulės socialinių paslaugų centras šiandien švenčia dar vieną svarbų įvykį – oficialiai duris atvėrė rekonstruotos, centrui priklausančios ...
2024-07-11
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

Džiazo muzikantui Donatui Bukauskui - garbingas apdovanojimas

Penktadienį, antrąją Klaipėdos pilies džiazo festivalio dieną, Teatro aikštėje pasirodė Tomasz Chyla Quintet iš Lenkijos, Domas Aleksa & Nnaji iš ...
2024-06-29
Skaityti daugiau

ELTA

Subsidija jaunoms šeimoms perkant būstą: kodėl atskirta Klaipėda?

Kilus klausimų, kodėl Seimui atnaujinus busto subsidijų jaunoms šeimoms tvarką, paramą galės gauti perkantys būstus tokiuose miestuose kaip Šiauliai, bet ...
2024-06-26
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This